Dewajtis

Dewajtis, odcinek 4: Pierwsze spotkanie Marka i Ireny. Zapomni o Marcie? – ZDJĘCIA

W 4 odcinku "Dewajtis" do Poświcia zjedzie jego spadkobierczyni, Irena Orwid (Michalina Olszańska). Marek Czertwan (Karol Dziuba), zgodnie z ostatnią wolą ojca, Pawła Czertwana (Mirosław Baka) będzie zarządzał w tym czasie majątkiem Orwida. Z Martą (Ada Szczepaniak) Marek zostanie rozdzielony już 2 odcinku "Dewajtis". Czy piękna Irena skradnie jego serce i zastąpi czekającą na niego ukochaną? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Dewajtis", odcinek 4 - niedziela, 8.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 4 odcinku "Dewajtis" Marek i piękna Irena spotkają się po raz pierwszy. On, syn Czertwana i aktualny zarządca majątku w Poświciiu, ona córka Kazimierza Orwida (Wacław Warchoł) i jego jedyna spadkobierczyni. Orwidówna pojawi się w majątku przynoszą powiew wielkiego świata - dziewczyna dlugi czas przebywała w Stanach. Czy Marek i Irena zaczną walczyć o majątek, czy raczej się w sobie zakochają?

Jak pisaliśmy TUTAJ w 2 odcinku "Dewajtis" Marek i Marta zostaną siłą rozdzieleni. Czertwan będzie chciał zabrać ukochaną do Poświcia, ale na drodze do ich szczęścia stanie opiekujący się nią Wojnat (Wojciech Skibiński). Marta zostanie w domu i jedyne co jej pozostanie, to wyczekiwać na kolejne odwiedzy Marka. 

W 4 odcinku "Dewajtis" Przyjazd Ireny do majątku ojca wywróci życie Marka do gory nogami. Czertwan jest dobrym człowiekiem i wspaniałym zarządcą majątku. Jak Irena mogłaby się w nim nie zakochać? Czy Marek odpowie tym samym na jej uczucie?

ZDRADZAMY: W 4 odcinku "Dewajtis" Irena zdradzi Markowi największe sekrety swojej rodziny, które które pozostawały tajemnicą ponad 20 lat. Spadkobierczyni majątku poprosi Czertwana pomoc w gospodarstwie. Marek wprawdzie wymówi się ważnymi obowiązkami, ale to będzie dopiero początek ich znajomości. Czy wybuchnie wielka miłość? przekonamy się w niedzielę 8.10 o 202.20 w TVP1!

Nie przegap: Dewajtis. Wyniki oglądalności nowego serialu TVP nie pozostawią wątpliwości! To było do przewidzenia

Dewajtis. Nowy serial TVP wg powieści Marii Rodziwiczówny - ZWIASTUN
Najnowsze