Cena wolności, odcinek 1: Dramatyczne losy Poliny. Chłopka pańszczyźniania odziedziczy majątek księcia, ale wszystko jej zabiorą! - ZWIASTUN

2020-06-08 20:10 jkk
Cena wolności, odcinek 1: Dramatyczne losy Poliny. Niewolnica odziedziczy majątek księcia Aleksieja, ale wszystko jej zabiorą
Autor: kino 1tv Cena wolności, odcinek 1: Dramatyczne losy Poliny. Niewolnica odziedziczy majątek księcia Aleksieja, ale wszystko jej zabiorą

Co się wydarzy w 1 odcinku serialu "Cena wolności", która jest niemal kopią ukraińskiej "Zniewolonej"? Premiera "Ceny wolności" już w poniedziałek 8.06.2020, a w niej dramatyczne losy Poliny (Tatjana Babienkowa) - rosyjskiej odpowiedniczki Katii. Niewolnica odziedziczy majątek księcia Aleksieja (Władysław Wietrow), ale wszystko jej zabiorą! W sprawy wmiesza się nieuczciwy notariusz Borys (Ivan Dobronrawow), który zmieni ostatnią wolę księcia! Dlaczego Polina wyląduje na bruku? Zobaczcie ZDJĘCIA z 1 odcinka serialu "Cena wolności" i ZWIASTUN!

"Cena wolności" odcinek 1 - poniedziałek, 8.06 o godz. 20.35 w TVP1

W 1 odcinku serialu "Cena wolności" poznamy główną bohaterkę Polinę. To piękna i świetnie wykształcna kobieta, która została adoptowana i wychowana w dworskim przepychu przez księcia Aleksieja Gołowina (Władysław Wietrow). Ale już w pierwszym odcinku serialu Polina straci wszystko!

Książę Aleksiej zorganizuje w 1 odcinku serialu "Cena wolności" bal, na którhym Polina ma znaleść odpowiedniego kandydata na męża. Dziewczynie podoba się syn generała, Nikita Kazankow, i właśnie on jej się oświadczy. Ale na pięknym balu pojawi niespodziewany gość, a wybranek serca Poliny ucieknie!

Książę Siergiej (Oleg Mazurow), utracjusz, karciarz i hulaka przyjedzie w 1 odcinku "Ceny wolności" prosić księcia Aleksieja, swojego stryja o pomoc w spłacie długów. Na widok Siergieja ojczym Poliny dostanie ataku serca! Czy książę przeżyje ba, który urządził dla Poliny?

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W tym momencie do akcji 1 odcinka serialu "Cena wolności" wkroczy notariusz Borys, którego niecne sprawki za chwilę położą się cieniem na dalszych losach Poliny…

Zobacz też: Cena wolności. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowej Zniewolonej? - ZWIASTUN

Umierający książę Aleksiej poprosi Borysa, aby przygotował dokument uwalniający Polinę z pańszczyzny. To będzie ostatnia wola dobroczyńcy Poliny… Jednak Borys będzie miał wobec tego dokumentu zupełnie inne plany i natychmiast zacznie je realizować w 1 odcinku serialu "Cena wolności"! 

Kochanek innej wychowanki księcia, Tatjany podsunie umierającemu księciu w 1 odcinku "Ceny wolności" do podpisania akt uwalniający nie Polinę, a... Tatjanę! Niczego nieświadomy Aleksiej czyni Borysa wykonawcą swojego testamentu, zgodnie z którym jego majątek ma odziedziczyć Polina. Borys kradnie testament i ucieka wraz z Tatjaną.

W finale 1 odcinka "Ceny wolności" książę Aleksiej wyzna na spowiedzi ojcu Michaiłowi (Iwan Sziwanow), że Polina jest jego córką. Czy dziewczyna, która w jednej chwili z bohatej księżniczki stanie się pozbawioną majątku i godności niewolnica, kiedykolwiek dowie się, że jest prawdziwą córką Aleksieja? Przekonamy się śledząc losy Poliny w serialu "Cena wolności". 

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 1 odcinka serialu "Cena wolności"!

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze