BrzydUla 2, odcinek 93: Choroba syna Uli i Marka połączy ją znów z Arturem! To się źle skończy - ZWIASTUN

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 93: Choroba syna Uli i Marka połączy ją znów z Arturem! To się źle skończy - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 93: Choroba syna Uli i Marka połączy ją znów z Arturem! To się źle skończy - ZWIASTUN

2021-02-19 12:41

W 93 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) popełni błąd, który będzie ją bardzo wiele kosztował. Zrobi to dla chorego syna Kuby (Jakub Rutkowski) tuż przed wyjazdem na rodzinne wakacje do Grecji. A kiedy w domu Dobrzańskich znów pojawi się były kochanek Uli, Artur (Karol Pocheć), sprawy wymkną się spod kontroli. Bo Kuba uwieczni telefonem wizytę wujka w ich domu. A żeby było jeszcze ciekawej w 93 odcinku "BrzydUli" wyśle ten filmik do Marka. Zdradzony Dobrzański pomyśli, że Ula i Artur wyjeżdżają razem. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 93 - czwartek, 25.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Choroba syna Uli i Marka z "BrzydUli" w 93 odcinku sprawi, że w ich życiu znów pojawi się Artur Szczęsny. Choć Ula zerwała kontakt z pediatrą, który leczy jej dzieci i wybrała innego lekarza rodzinnego, to jeden błąd przed wyjazdem na wakacje uruchomi lawinę szokujących zdarzeń. W 93 odcinku "BrzydUli" Ula zapomni zadbać o receptę na leki dla cierpiącego na alergię Kuby. Okaże się, że nowy lekarz nie może jej przyjąć. W tej sytuacji Ula zwróci się z prośbą o pomoc do tego, który gotów jest ją wesprzeć zawsze, do Artura!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek spotka się z kochankiem Uli. Przeczyta pamiętnik żony i zada Arturowi ważne pytanie

Były kochanek Uli w 93 odcinku "BrzydUli" zjawi się w domu Dobrzańskich, a Marek będzie miał okazję śledzić przebieg tej wizyty przez telefon. Przed wyjazdem Kuba i Julka (Maria Włodkowska) zadzwonią bowiem do taty, by zapytać czy mama wyszła już z firmy. W trakcie rozmowy Dobrzański dowie się, że w jego domu jest intruz! Bo tak traktuje Artura, z którym Ula go zdradziła. Coraz bardziej zaniepokojony i zniecierpliwiony Marek zacznie podejrzewać najgorsze.

W tym czasie w 93 odcinku "BrzydUli" Kuba nakręci relacje z przygotowań do wyjazdu. Wyślę ją do ojca, a uwagę Marka szczególnie przykuje rekwizyt w ręku rywala! Plecak, który będzie wskazywał na to, że Artur jedzie razem z Ulą i dziećmi na wakacje. Wściekły Dobrzański nie będzie potrafił skupić się na pracy. 

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

Kiedy w 93 odcinku "BrzydUli" Marek wróci do domu spotka go przykra niespodzianka. Usłyszy, że już więcej nie zobaczy dzieci. Poza tym między nim i Ulą dojdzie do bójki. Z pozoru niewinna zabawa poduszkami będzie miała jednak ukryte znaczenie. Bo Ula tak odreaguje słowa Pauliny (Maja Hirsch), która przed jej wyjazdem powie coś, co zetnie Dobrzańską z nóg. Była narzeczona Marka wykorzysta okazję, żeby się do niego znów zbliżyć i zająć miejsce Uli.

BrzydUla 2 odc. 93. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ala (Dorota Pomykała)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ala (Dorota Pomykała)
BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Artur Szczęsny (Karol Pocheć)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Artur Szczęsny (Karol Pocheć)
Najnowsze