BrzydUla 2, odcinek 70: Marek powie Uli, że widział ją z Arturem! Nie będzie chciał już jej słuchać - ZWIASTUN

2021-01-22 20:35 ag
BrzydUla 2, odcinek 70: Marek powie Uli, że widział ją z Arturem! Nie będzie chciał już jej słuchać - ZWIASTUN
Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 70: Marek powie Uli, że widział ją z Arturem! Nie będzie chciał już jej słuchać - ZWIASTUN

W 70 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) straci nad sobą panowanie i nie zniesie dłużej kłamstw Uli (Julia Kamińska). Po tym jak przyłapie ją z kochankiem Arturem (Karol Pocheć) znów poczuje się zdradzony przez ukochaną. Nie wybaczy Uli zdrady, a do tego będzie przekonany, że żona potajemnie spotyka się z lekarzem. Wystarczy impuls, by w 70 odcinku "BrzydUli" Marek wyładował całą złość na Uli. Puszczą mu nerwy kiedy zapewni go o swojej wierności i szczerości. Zobaczcie co się wydarzy dalej między Dobrzańskimi.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 70 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 70 odcinku "BrzydUli" Ula i Marek znów się pokłócą o Artura i małżeńską zdradę, jakiej ona dopuściła się kiedy ich związek pogrążył się w kryzysie. Z pozoru niewinne spotkanie Uli z kochankiem, którego do domu sprowadzą dzieci Dobrzańskich, Kuba (Jakub Rutkowski) i Julka (Maria Włodkowska), wywoła istną lawinę podejrzeń. Bo Marek będzie niemal pewny, że Ula go nadal zdradza. W końcu przyłapie ją z lekarzem we własnym domu! A do tego Ula będzie kłamała mu w żywe oczy, że cały wieczór była sama, że czekała tylko na niego.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

Relacje między Dobrzańskimi w 70 odcinku "BrzydUli" pogorszy sugestia Uli, by wreszcie porozmawiali szczerze o tym, co się dzieje w ich małżeństwie. - Nie mamy o czym rozmawiać jeśli o mnie chodzi! Dlaczego mnie okłamałaś?- Ja? - Ula nie uwierzy własnym uszom. Marek w 70 odcinku "BrzydUli" nakręci się jeszcze bardziej.  - Każda prawda jest lepsza od kłamstwa. Ktoś mi to kiedyś uporczywie tłumaczył!- Nie okłamałam cię... - zapewni Ula.

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

I to wystarczy, by w 70 odcinku "BrzydUli" Markowi puściły nerwy. Wygarnie żonie, że przyłapał ją z kochankiem. - Przestań Ula! Widziałem go wczoraj u nas! Tyle razy pytałem czy byłaś sama, to mogłaś powiedzieć prawdę!- Nie wiedziałam, że to ważne... On przyszedł, bo dzieci...- Dobra Ula, weź po prostu już! Wolę jak milczysz...- Nie ma sensu, żebyśmy razem... - Ula w 70 odcinku "BrzydUli" po bolesnej rozmowie zostawi Marka samego w samochodzie.

BrzydUla 2 sezon odc. 70. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 70. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 70. Ula (Julia Kamińska)
Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 70. Ula (Julia Kamińska)
Najnowsze