BrzydUla 2, odcinek 158: Kolejny skandal w firmie Uli i Marka zakończy ich małżeństwo. Ula dłużej tego nie wytrzyma

i

Autor: x-news BrzydUla 2, odcinek 158: Kolejny skandal w firmie Uli i Marka zakończy ich małżeństwo. Ula dłużej tego nie wytrzyma

BrzydUla 2, odcinek 158: Kolejny skandal w firmie Uli i Marka zakończy ich małżeństwo. Ula dłużej tego nie wytrzyma

W 158 odcinku "BrzydUli 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) będą zdawali mocno zbliżać się ku sobie. Małżonkowie obiecają sobie codzienną terapię i oboje będą bardzo się starać, aby posklejać to wszystko, co jeszcze ich łączy. Ale "licho nie śpi" - w 158 odcinku odcinku "BrzydUli 2" tajemnicza osoba w firmie Dobrzańskich wywoła nowy skandal i najpewniej z tego powodu już się nie pozbierają. Marek w "BrzydUli 2" znów zajmie się ratowaniem biznesu, a Ula będzie coraz bardziej na na niego zła, rozgoryczona i samotna. I wygląda na to, że ten skandal zakończy wielką miłość Uli i Marka.

BrzydUla 2, odcinek 158 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20 w TVN7

W 158 odcinku "BrzydUli 2" - wbrew pozorom - zacznie się koniec małżeństwa Dobrzańskich. Małżonkowie będą zdawali się przeżywać swoją miłość na nowo, ale mroczne siły w ich otoczeniu zadziałają, aby jednak nic nie poszło dobrze. Złośliwość spiskowca weźmie sobie na cel gównie firmę, ale kolejnej afery związek Dobrzańskich również może nie przetrzymać. Jak do tego dojdzie?

Jak ujawniliśmy jako pierwsi TUTAJ - wiadomo kto zniszczy Ulę i Marka. Ale Dobrzańscy nie będą mieli pojęcia, kto za tym stoi, za to zaczną bardzo się starać naprawiać swój związek. Do czasu.    

Zobacz też: Pierwsza miłość, odcinek 3272: Koniec Michała i Grażyny. Mąż Marysi zobaczy prawdziwą twarz starszej kochanki

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W kolejnych odcinkach nowego sezonu "BrzydUli 2" na terapię małżeńską Marek będzie się spóźniał lub w ogóle przestanie przychodzić.  A Ula będzie miała wrażenie, że to znowu się dzieje - traci męża na rzecz firmy!

W 158 odcinku "BrzydUla 2" wyjdzie na jaw, że to wyniosły Febo spiskuje za plecami Dobrzańskich i współpracuje z panem Hu. 

- Pan Hu chciałby podziękować za sprawną akcję - powie asystentka chińskiego biznesmena do Aleksa.

- A ja chciałbym podziękować za wsparcie finansowe - odpowie mężczyzna. 

- Dziękujemy, że tak dobrze je pan wykorzystał. Czy to już się dzieje? - dopyta asystentka.

- Tak. Od jutra Febo&Dobrzański zacznie przechodzić do historii - podsumuje Febo.

Niestety, nie tylko firma Febo&Dobrzański zacznie przechodzić do historii w 158 odcinku "BrzydUli2." Najwyższą ceną za ten podły spisek będzie miłość i małżeństwo Uli i Marka.  

Czytaj także: Przyjaciółki 18, odcinek 209: Błażej to potwór! Wyciągnie brudy Markiewicz i zacznie ją szantażować

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze