Pierwsza miłość, odcinek 3272: Koniec Michała i Grażyny. Mąż Marysi zobaczy prawdziwą twarz starszej kochanki

i

Autor: ATM Group Pierwsza miłość, odcinek 3272: Koniec Michała i Grażyny. Mąż Marysi zobaczy prawdziwą twarz starszej kochanki

Pierwsza miłość, odcinek 3272: Koniec Michała i Grażyny. Mąż Marysi zobaczy prawdziwą twarz starszej kochanki

2021-09-04 15:51

Michał (Wojciech Błach) z "Pierwsza miłość" zrozumie wreszcie, że popełnił koszmarny błąd. W 3272 odcinku "Pierwsza miłość" będzie miał serdecznie dość upartej i zazdrosnej Grażyny (Grażyna Wolszczak), która nie znajdzie umiaru w osaczaniu mężczyzny. Domański zdradzał Marysię (Aneta Zając) regularnie i bez większych skrupułów, a teraz przyjdzie mu za to zapłacić. Michał nie odnajdzie szczęścia z kochanką i wreszcie ujrzy jej prawdziwą twarz. Podejmie radykalną decyzję i wkrótce znów pojawi się w drzwiach Marysi...

"Pierwsza miłość" odcinek 3272 - czwartek, 30.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3272 odcinku "Pierwsza miłość" Michał zrozumie, że popełnił błąd. Po numerach, które nawywijał Marysi, przyjdzie czas sprawiedliwości. Grażyna osaczy mężczyznę do granic możliwości, a on zacznie mieć tego serdecznie dość. Nikt w "Pierwsza miłość" nie spodziewał się, że Domański okaże się takim draniem. Najpierw obiecywał Marysi wierność, pomagał jej w walce o zdrowie Julki (Łucja Kawczak) i wyciągał ją z zakładu psychiatrycznego, a potem zdradził ją i oszukał. Niedługo w "Pierwsza miłość" kobieta każe mu się wynosić, więc on postawi wszystko na romans z Grażyną. Wekslerowa chyba za bardzo wczuje się w rolę jego partnerki, bo wkrótce Domański nie wytrzyma i będzie miał wszystkiego serdecznie dość. 

Przeczytaj: Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem

W 3272 odcinku "Pierwsza miłość" dojdzie do ostrej wymiany zdań Michała i Grażyny. Kochanka nie tak wyobrażała sobie ich wspólną przyszłość. Domański zacznie myśleć o wyprowadzce od zaborczej Wekslerowej, ale nie będzie miał na to środków. W końcu wymyśli, że musi zdobyć pieniądze na przeniesienie się od kobiety. W tym celu uda się do Karola (Karol Strasburger), czyli byłego partnera Grażyny. Właśnie tam będzie szukał pomocy finansowej. Może to dziwny wybór, ale Michał zacznie być zdesperowany. 

Wiadomo już, że w kolejnych odcinkach "Pierwsza miłość" Michał uzna, że nie może być z Grażyną, która go męczy i tak naprawdę od zawsze chciał związku z Marysią. W 3273 odcinku "Pierwsza miłość" uda się pod drzwi kobiety i poprosi o jeszcze jedną szansę. Prawdę mówiąc trudno już zliczyć, która to z kolei, bo Domański zaczął się zachowywać jak nastolatek, a nie dorosły mężczyzna. Póki co nieznana jest reakcja Marysi na tę nietypową okoliczność, ale widzowie "Pierwszej miłości", którzy kibicują szczęściu Marysi, raczej nie widzą jej już z Michałem. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze