Pierwsza miłość, odcinek 3266: Michał kryminalistą?! Marysia załatwi go na całego

i

Autor: ATM Group Pierwsza miłość, odcinek 3266: Michał kryminalistą?! Marysia załatwi go na całego

Pierwsza miłość, odcinek 3266: Michał kryminalistą?! Marysia załatwi go na całego

2021-08-27 14:14

Michał (Wojciech Błach) z "Pierwsza miłość" wreszcie się doigra! Marysia (Aneta Zając) doczeka się sprawiedliwości nie musząc wiele robić. W 3266 odcinku "Pierwsza miłość" rozpocznie się tragedia Domańskiego, który spróbuje uniknąć konsekwencji. A te mogą być spore, bo mężczyzna popełni czyn zabroniony! Tak się pogubi w swoich planach i biznesach, że zacznie się nim interesować nawet Urząd Skarbowy! To nie wszystko, bo mężczyzna straci pracę i zostanie oskarżony o kłamstwo. Grażyna (Grażyna Wolszczak) wyczuje spisek, którym miałaby pokierować Marysia.

"Pierwsza miłość" odcinek 3266 - środa, 22.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3266 odcinku "Pierwsza miłość" los będzie sprzyjał Marysi. Może i nigdy nie była wielce mściwą osobą, ale Domański nie popisał się i kara jest wskazana. Mężczyzna nie dość że zdradził Marysię ze sporo starszą Grażyną, która jest jednocześnie szefową jego żony, to jeszcze perfidnie okłamywał obie. W końcu w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" wyszło na jaw, że Domański nie dba o rodzinę i wybiera kochankę. W nadchodzącym sezonie "Pierwsza miłość" początkowo Michał zadeklaruje wierność Marysi, ale jak tylko odzyska jej zaufanie, zaciągnie ją do łóżka, a potem to samo zrobi z Grażyna! Tego będzie za wiele, więc Marysia zażąda rozwodu. Nie spodziewa się, że Michał okaże się okrutny i wcale nie ułatwi sprawy. 

Przeczytaj: Anastazja odeszła z Na Wspólnej. To była ostatnia scena Karoliny Baci. Tak się pożegnała - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem

W 3266 odcinku "Pierwsza miłość" Michał odczuje, że los się na nim mści. Chociaż Grażyna założy od razu, że to nie los, a Marysia miesza w jego życiu. Domański zacznie mieć poważne problemy, bo zostanie oskarżony o plagiat! Przez to straci ważne zlecenie i możliwość zarobku. To nie wszystko, bo wkrótce w "Pierwsza miłość' zainteresuje się nim Urząd Skarbowy! Jak wiadomo, to już nie są przelewki i sam Domański doskonale o tym wie. Jego interesy zaczną iść coraz gorzej, a Grażyna uprze się, że to wszystko wina Marysi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1595: To Marysia doprowadzi do zgody Izy i Marcina! Zrobi porządek z Chodakowskim - ZWIASTUN

O dziwo, Domańska będzie bardziej skupiona nad kwestią rozwodu w 3266 odcinku "Pierwsza miłość", niż samym szkodzeniu Michałowi, ale może przyciągnęła do niego złą energię, która teraz się mści. W końcu mężczyzna ma naprawdę sporo na sumieniu i niszczy Marysię, której kiedyś przysięgał wierność. Podły Michał posunie się nawet do tego, że spróbuje przekabacić Julkę (Łucja Kawczak) na swoją stronę. Los jednak będzie sprzyjał Marysi, bo jeśli dalej tak pójdzie, Michał zostanie uznany za kryminalistę! 

Najnowsze