BrzydUla 2, odcinek 158: To on zniszczy Ulę i Marka! Dobrzańscy pod ostrzałem największego wroga

i

Autor: x-news BrzydUla 2, odcinek 158: To on zniszczy Ulę i Marka! Dobrzańscy pod ostrzałem największego wroga

BrzydUla 2, odcinek 158: To on zniszczy Ulę i Marka! Dobrzańscy pod ostrzałem największego wroga - ZDJĘCIA

2021-09-03 12:24

W 158 odcinku "BrzydUla 2" wyjdzie na jaw, kto doprowadza Ulę (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) na skraj bankructwa. Kolekcja "rozwodowa" miała przynieść F&D wielką sławę i wznieść firmę na wyżyny, Stało się dokładnie odwrotnie, a Dobrzańscy zaczną mieć niemal pewność, że ktoś chce ich zniszczyć. I słusznie, bo w 158 odcinku "BrzydUla 2" ujawni się tożsamość wroga, który chce skutecznie splamić ich nazwisko i pociągnąć na dno. Póki co, świetnie się to udaje, bo zarówno Ula, jak i Marek będą coraz bardziej przerażeni atakami w ich kierunku.

BrzydUla 2, odcinek 158 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20 w TVN7

Cała nagonka w "BrzydUla 2" zaczęła się od krytycznych opinii pokazu kolekcji "rozwodowej", która miała przynieść F&D chwałę i sławę. Chociaż wydawało się, że pokaz się udał, w mediach pojawiają się coraz to gorsze opinie na temat projektantów, marki i samych Dobrzańskich. W końcu w 158 odcinku "BrzydUla 2" Marek zorientuje się, że wystawiła go nawet zaufana osoba, czyli dziennikarka Lena (Beata Chruścińska), która miała być autorką pozytywnej recenzji pokazu. Niestety szybko się okaże, że owszem, opublikowała artykuł, ale bardzo niepochlebny dla F&D. Kobieta przestanie odbierać telefon.

- Nie wierzysz? Czytałeś artykuł, a nie wierzysz? Laska się do ciebie nie odzywa, Nie oddzwania, nie odbiera. Oczerniła cię, nas, przed całym światem. Moim zdaniem cię wystawiła. Ja nie wiem, zemsta czy coś... - podsumuje rozemocjonowany Seba. 

Przeczytaj: Samobójstwo Mateusza w M jak miłość. Przerażające fakty z ostatnich godzin życia Mostowiaka w 1600 odcinku

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 158 odcinku "BrzydUla 2" stanie się jasne, że ktoś urządził nagonkę na Dobrzańskich i całą firmę. Ula i Marek nie poznają póki co sprawcy haniebnego zachowania, ale widzowie już tak. W 158 odcinku "BrzydUla 2" odbędzie się tajemnicza rozmowa Aleksa (Mariusz Zaniewski) i asystentki pana Hu (Nam Bui Ngoc). 

- Czyli Febo&Dobrzański to już historia? Można tak powiedzieć? - zapyta się asystentka groźnego Hu w rozmowie z Aleksem. - Tak - odpowie z uśmiechem Febo. - Pan Hu się ucieszy. - Wczoraj się pożegnaliśmy, spłacili mnie, pozostali sami, beze mnie - Aleks w 158 odcinku "BrzydUla 2" podsumuje swój koniec udziałów w F&D. - Miałam na myśli raczej naszą działalność - przypomni mu kobieta. - A tak, to też...

Przeczytaj: Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

W 158 odcinku "BrzydUla 2" wyjdzie na jaw, że to wyniosły Febo spiskuje za plecami Dobrzańskich i współpracuje z panem Hu. 

- Pan Hu chciałby podziękować za sprawną akcję - powie asystentka i stanie się jasne, że to Aleks przeprowadził nagonkę medialną na Dobrzańskich. - A ja chciałbym podziękować za wsparcie finansowe - odpowie mężczyzna. - Dziękujemy, że tak dobrze je pan wykorzystał. Czy to już się dzieje? - dopyta asystentka. - Tak. Od jutra Febo&Dobrzański zacznie przechodzić do historii - podsumuje Febo i wyjdzie na jaw kto jest prawdziwym wrogiem Uli i Marka. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze