BrzydUla 2, odcinek 157: Ula zazdrosna o Marka. Dobrzański pokaże się z nową kobietą, którą zwiedzie dla zysku

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 157: Ula zazdrosna o Marka. Dobrzański pokaże się z nową kobietą, którą zwiedzie dla zysku

BrzydUla 2, odcinek 157: Marek pokaże się z nową kobietą dla zysku! Ula nie będzie mogła nic zrobić - ZWIASTUN

2021-09-01 20:57

W 157 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) nie będzie tracił czasu. Wszyscy wiedzą, że od zawsze miał pociąg do pięknych kobiet i znów udowodni, że przeszłości nie da się "od tak" wymazać. Ula (Julia Kamińska), która w najnowszych odcinkach "BrzydUla 2" weszła w romans z mężem i regularnie uprawia z nim seks, mocno się zdziwi, kiedy Dobrzański obwieści jej wiadomość o swoim prywatnym spotkaniu z piękną dziennikarką. Ula w 157 odcinku "BrzydUla" 2 zacznie udawać, że nie jest zazdrosna, a poza tym trudno będzie wymagać od Marka czegokolwiek, skoro póki co łączy ich przede wszystkim łóżko. Marek wkręci się w intrygę i spotka się z inną kobietą dla zysku.

BrzydUla 2, odcinek 157 - czwartek, 2.09.2021, o godz. 20 w TVN7

W 157 odcinku "BrzydUla 2" Marek wyczuje interes w spotkaniu z zaprzyjaźnioną dziennikarką Leną (Beata Chruścińska). Po pokazie kolekcji "rozwodowej" F&D miało odżyć i wznieść się na wyżyny. Tak się nie stanie, bo media uwezmą się na projektantów i całe show, które miało odnieść sukces. Dobrzański w 157 odcinku "BrzydUla 2" tak tego nie zostawi. Ula zacznie się niepokoić, że wraca do starych nawyków. Przypomnijmy, że Marek niegdyś lubował się w znajomościach z modelkami, dziennikarkami i innymi pięknymi kobietami i niemal nigdy nie kończyło się na niewinnej wymianie zdań. Przecież zdradzał Paulinę (Maja Hirsch) regularnie. 

- Marek jesteś, musimy porozmawiać - Ula zaczepi męża w firmie. - Później, ok? Umówiłem się na lunch - odpowie w pośpiechu Ula. - Z kim? - zapyta zdziwiona Dobrzańska, a mąż wyjaśni jej, że ma zamiar podreperować pozycję F&D w mediach i umówił się ze znajomą dziennikarką. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Ksawery będzie walczył o życie przez Izę? Kasia nigdy jej wybaczy, że może stracić syna

BrzydUla 2, zwiastun odcinków 154-157

Markowi w 157 odcinku "BrzydUla 2" nie umknie reakcja żony na wieść, że umawia się z innymi kobietami. - Ty nie jesteś zła, nie? Że się spotykam? - zapyta Dobrzański. - Ja? Nie, tylko wszyscy inni tak. (...) Mój ojciec myśli, że masz kochankę, a Sebastian jak ze mną rozmawia to patrzy w ziemię - przyzna Ula w 157 odcinku "BrzydUla 2". I nic dziwnego, skoro Dobrzańscy ukrywają przed wszystkimi swoje seks schadzki. Niemniej jednak Ula na pewno nie będzie zadowolona, że mąż musi użyć swojego uroku osobistego, by uzyskać u zaznajomionych dziennikarek profity. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Skandaliczny romans Basi. Córka Pawła już raz dała się nabrać Jaśkowi. To wszystko między nimi zmieni - ZWIASTUN

W końcu w 157 odcinku "BrzydUla 2" Marek faktycznie wybierze się na spotkanie z Leną, która zapewni, że pomoże mężczyźnie.

- Pokaz ci się podobał? - zapyta Dobrzański. - Bardzo, to było wiesz, takie odważne i w sumie świeże i o tym też napisałam. Marek, nie wierzysz mi? - zapyta Lena. - Wierzę, wierzę, mi też się pokaz podobał, bardzo - podsumuje Dobrzański myśląc, że załatwił dobrą prasę dla F&D.  Niestety okaże się, że w sieci pojawiła się kolejna zła recenzja kolekcji "rozwodowej". Ula i Marek zaczną podejrzewać, że ktoś chce ich zniszczyć. 

Zobacz jak będzie wyglądało spotkanie Marka i pięknej dziennikarki w GALERII ZDJĘCIA>>>

Najnowsze