BrzydUla 2, odcinek 147: Ula wbije Markowi nóż w serce. Nie daruje mu, że zabrał jej dzieci

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 147: Ula wbije Markowi nóż w serce. Nie daruje mu, że zabrał jej dzieci

BrzydUla 2, odcinek 147: Ula wbije Markowi nóż w serce. Nie daruje mu, że zabrał jej dzieci

2021-04-30 12:52

W 147 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) nie daruje Markowi (Filip Bobek), że zabrał jej dzieci. Dobrzański sam już nie wie czego chce, ale pewnym jest, że w "BrzydUla 2" zamieszka osobno. Niestety tu pojawi się ostry zgrzyt o Julkę (Maria Włodkowska), Kubę (Jakub Rutkowski) i Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek). Dobrzańska w "BrzydUla 2" jest mocno związana z dziećmi, dlatego kiedy mąż zabierze je na noc, ona wreszcie mu się postawi. Ula udowodni, że też potrafi pokazać cięty charakterek.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 146 - czwartek, 13.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 147 odcinku "BrzydUla 2" Marek rozpocznie pakowanie rzeczy z rodzinnego domu i przyszykuje się do przeprowadzki do nowego mieszkania. Zanim to jednak nastąpi, w 146 odcinku "BrzydUla 2" zabierze dzieci na noc, a Ulę zostawi całkiem samą. Szybko się jednak okaże, że nie jest to najszczęśliwszy pomysł, ponieważ Julka nie będzie mogła spać, zacznie się bać i prosić ojca, by ten odwiózł ją  z powrotem do mamy. Marek znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, a Ula nie omieszka potem tego wykorzystać. Wcale nie będzie bowiem szczęśliwa, że została całkiem sama.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Jasiek dostanie przerażający list od syna! Lotta zmieni Antosiowi imię. A to dopiero początek wojny o dziecko - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinki 134-138 ZWIASTUN. Śmierć Aleksa Febo?! Adam Turek przyzna się do zabójstwa

Ula w 147 odcinku "BrzydUla 2" inteligentnie podejdzie męża. Początkowo powie mu, że nie ma żalu, że zostawił dzieciaki na noc w swoim nowym mieszkaniu, a ona musiała siedzieć sama. To jednak tylko przykrywka, bo Dobrzańska wbije mężowi szpilę i pokaże, że umie wykorzystać charakterek. Dobrzański będzie wiedział, że dzieciaki są mocno zżyte z mamą, więc zajmie się pakowaniem swoich rzeczy, żeby ostatecznie przenieść się do nowego lokum. O dziwo, wcale nie przyjdzie mu to z łatwością. Wręcz przeciwnie, Dobrzańskiego cała sytuacja mocno przybije. 

Przeczytaj: M jak miłość. Zdesperowana Patrycja doniesie na Argasińskiego na policję? Tylko tak uratuje życie Łukasza i dziecka - WIDEO

Ula w 147 odcinku "BrzydUla 2" będzie miała na głowie masę kłopotów, a przeprowadzka męża niczego nie ułatwi. Wygląda na to, że Dobrzańscy rozstają się ostatecznie i nie ma szans na ich powrót. Skoro już zaczęli przepychankę o dzieci, później może być już tylko gorzej. Kryzysowa sytuacja w F&D również nie poprawi nikomu humoru, a wręcz narobi jeszcze większego zamieszania. Ula i Marek musieliby dokonać cudu, żeby wszystko ze sobą posklejać. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze