BrzydUla 2, odcinek 143: Sebastian doniesie Uli o ukrytych zamiarach Marka. Dobrzańska ucieknie się do ostatecznych metod - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 143: Sebastian doniesie Uli o ukrytych zamiarach Marka. Dobrzańska ucieknie się do ostatecznych metod - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 143: Sebastian doniesie Uli o ukrytych zamiarach Marka. Dobrzańska ucieknie się do ostatecznych metod - ZWIASTUN

2021-05-05 12:38

Ula (Julia Kamińska) w "BrzydUla 2" od dawna nie ma pojęcia o tym, co za jej plecami kryje mąż. Marek (Filip Bobek) przestał się jej tłumaczyć, nie ma zamiaru wtajemniczać ją w swoje plany, a przede wszystkim działa w ukryciu! To Sebastian (Łukasz Garlicki) w "BrzydUla 2" oświeci Dobrzańską o zamiarach męża. Ula znów poczuje, że Marek wbija jej nóż w plecy, ale zrobi dobrą minę do złej gry. Żeby zachować godność i twarz, ucieknie się do ostatecznych metod, które chociaż trochę pomogą jej zwalczyć wrażenie, że Marek robi z nią co chce.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 142 - czwartek, 6.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula w 143 odcinku "BrzydUla 2" nie będzie miała pojęcia, że Marek już organizuje się w swoim nowym mieszkaniu. Urządza się, kupuje rzeczy i planuje. Nawet Sebastian skrytykuje przyjaciela, że chyba nie powinien tak szybko i łatwo rezygnować z rodziny i rodzinnego domu. Dobrzański w "BrzydUla 2" będzie oczywiście nieugięty, ale słowem nie wspomni żonie, że poczynił poważne kroki ku jak najszybszemu zostawieniu jej i przeszłości za sobą. Nie przewidzi, że Ula też potrafi być sprytna. Dobrzańska zauważy w gabinecie Seby kartony z naczyniami. 

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ania i Mania na cmentarzu przy grobie Pawła Bartosiewicza w ostatnim 39 odcinku. Tajemnice z przeszłości wyjadą na jaw!

BrzydUla 2 odcinki 139-143 ZWIASTUN. Ula pozwoli Markowi odejść. Namiętne pożegnanie Dobrzańskich!

W 143 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańska od razu wyczuje, że coś jest nie tak.

- Wywozisz garnki z Polski? - zapyta zaskoczona Ula, kiedy w gabinecie Seby zauważy kartony, a on przyzna się jej, że ma zamiar wylecieć do Chin.

- Nie, to akurat yyy... To akurat Marek - wyjąka niepewnie mężczyzna.

- Marek? - zapyta zdziwiona Dobrzańska.

- Urządza się w nowym mieszkaniu 

- Słuchaj, ja nie wiem czy ty wiesz o tym, czy nie wiesz, czy jest ci przykro. No ale tak...

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 141: Antoś nie jest synem Marka, a Ula okłamuje go od lat?! Wszystko się wyda przy podziale dzieci przed rozwodem - ZWIASTUN

W 143 odcinku "BrzydUla 2" Ula zacznie kłamać jak najęta. Nie pokaże Sebastianowi, że w ogóle się nie spodziewała, że mąż tak szybko zacznie się wycofywać z ich wspólnego życia i domu.

- Tak, tak, wiem. Tak, tak, jest mi przykro, ale się z tym pogodziliśmy. W sensie ja z Markiem. W sensie ja i Marek się pogodziliśmy z tym, że się wyprowadza... Generalnie wszyscy ze wszystkim jesteśmy pogodzeni - wydusi z siebie spanikowana Ula.

Sebastian aż oniemieje nad emocjonalną i dziwną reakcją Dobrzańskiej. Ula w "BrzydUla 2" nie będzie miała innego wyjścia, jak uciec się do kłamstwa, żeby zachować w całej sytuacji twarz. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze