BrzydUla 2, odcinek 142: Ula podsłucha jak Marek mówi do Antosia, że nie jest jego synem - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 142: Ula podsłucha jak Marek mówi do Antosia, że nie jest jego synem - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 142: Ula podsłucha jak Marek mówi do Antosia, że nie jest jego synem - ZWIASTUN

2021-05-06 11:57

W 142 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) usłyszy bardzo niepokojącą rozmowę, a raczej tłumaczenie się Marka (Filip Bobek) najmłodszemu synkowi. Marek będzie wkrótce przekonany, że nie jest ojcem Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek). Wpadnie w paranoję, a wkrótce również Dobrzańska w 142 odcinku "BrzydUla" dowie się o bardzo podejrzanym monologu, który mąż zaserwuje najmłodszemu dziecku. Rankiem usłyszy Marka, który tłumaczy Antosiowi kwestię ojcostwa. Oniemieje i spróbuje wyciągnąć z męża co wie na temat syna. Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUla".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 142 - czwartek, 6.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 142 odcinku "BrzydUla 2" Ula obudzi się niespokojna i może i słusznie, bo w czasie jej snu, Marek zagłębi się w swoich paranoicznych przypuszczeniach. Niebawem w "BrzydUla 2" Dobrzański ubzdura sobie, że nie on jest ojcem Antosia, Ula zdradza go od lat, a on wychowuje nie swoje dziecko. Dobrzański zacznie całkiem wariować, do tego stopnia, że nawet Sebastian (Łukasz Garlicki) mocno się zdziwi i zaneguje zachowanie przyjaciela. Może i Ula ma na koncie zdradę męża z Arturem (Karol Pocheć), ale przypisywanie jej skoków w bok i zajścia w ciążę z kimś inny, to już chyba przesada. 

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ania i Mania na cmentarzu przy grobie Pawła Bartosiewicza w ostatnim 39 odcinku. Tajemnice z przeszłości wyjadą na jaw!

BrzydUla 2 odcinki 139-143 ZWIASTUN. Ula pozwoli Markowi odejść. Namiętne pożegnanie Dobrzańskich!

Ula w 142 odcinku "BrzydUla 2" usłyszy niepokojący monolog męża, skierowany do najmłodszego syna.

- Bardzo przepraszam, nie chciałem. Nie chciałem tak myśleć, wybaczysz mi? Tatuś się zagubił, ale bardzo cię kocha. Stary, nawet nie wiesz jak... - usłyszy dziwne słowa Dobrzańska.

Marek w "BrzydUla 2" nie przyzna się do tego, o co podejrzewa żonę, czyli o liczne zdrady i ukrywanie przed nim prawdziwego ojca Antosia.

- Za co przepraszasz? Słyszałam jak przepraszałeś Antosia... - zagai rozmowę Ula. - Mówiłeś, że głupio myślałeś... - doda.

- No i właśnie za to. Myślałem, że wbił mi nóż w plecy

- Antoś? - upewni się Ula.

W 142 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie będzie chciał wchodzić z Ulą w dyskusje.

- Nawet nie wiesz jakie myśli potrafią być głupie - podsumuje.

Ula nie będzie świadoma, że przyłapała męża na mówieniu synowi, że Marek myślał, że nie jest jego ojcem. Dobrzańska odpuści temat, ale Marek nie zapomni tak szybko o dziwnej paranoi. Jego dziwnym pomysłom, jak widać nie ma końca. Nie przyzna się żonie co do swoich przypuszczeń. Antosiowi też odpuści, zostawiając temat ojcostwa. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze