BrzydUla 2, odcinek 142: Ula podsłucha jak Marek mówi do Antosia, że nie jest jego synem - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 142: Ula podsłucha jak Marek mówi do Antosia, że nie jest jego synem - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 142: Ula podsłucha jak Marek mówi do Antosia, że nie jest jego synem - ZWIASTUN

2021-05-06 11:57

W 142 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) usłyszy bardzo niepokojącą rozmowę, a raczej tłumaczenie się Marka (Filip Bobek) najmłodszemu synkowi. Marek będzie wkrótce przekonany, że nie jest ojcem Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek). Wpadnie w paranoję, a wkrótce również Dobrzańska w 142 odcinku "BrzydUla" dowie się o bardzo podejrzanym monologu, który mąż zaserwuje najmłodszemu dziecku. Rankiem usłyszy Marka, który tłumaczy Antosiowi kwestię ojcostwa. Oniemieje i spróbuje wyciągnąć z męża co wie na temat syna. Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUla".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 142 - czwartek, 6.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 142 odcinku "BrzydUla 2" Ula obudzi się niespokojna i może i słusznie, bo w czasie jej snu, Marek zagłębi się w swoich paranoicznych przypuszczeniach. Niebawem w "BrzydUla 2" Dobrzański ubzdura sobie, że nie on jest ojcem Antosia, Ula zdradza go od lat, a on wychowuje nie swoje dziecko. Dobrzański zacznie całkiem wariować, do tego stopnia, że nawet Sebastian (Łukasz Garlicki) mocno się zdziwi i zaneguje zachowanie przyjaciela. Może i Ula ma na koncie zdradę męża z Arturem (Karol Pocheć), ale przypisywanie jej skoków w bok i zajścia w ciążę z kimś inny, to już chyba przesada. 

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ania i Mania na cmentarzu przy grobie Pawła Bartosiewicza w ostatnim 39 odcinku. Tajemnice z przeszłości wyjadą na jaw!

BrzydUla 2 odcinki 139-143 ZWIASTUN. Ula pozwoli Markowi odejść. Namiętne pożegnanie Dobrzańskich!

Ula w 142 odcinku "BrzydUla 2" usłyszy niepokojący monolog męża, skierowany do najmłodszego syna.

- Bardzo przepraszam, nie chciałem. Nie chciałem tak myśleć, wybaczysz mi? Tatuś się zagubił, ale bardzo cię kocha. Stary, nawet nie wiesz jak... - usłyszy dziwne słowa Dobrzańska.

Marek w "BrzydUla 2" nie przyzna się do tego, o co podejrzewa żonę, czyli o liczne zdrady i ukrywanie przed nim prawdziwego ojca Antosia.

- Za co przepraszasz? Słyszałam jak przepraszałeś Antosia... - zagai rozmowę Ula. - Mówiłeś, że głupio myślałeś... - doda.

- No i właśnie za to. Myślałem, że wbił mi nóż w plecy

- Antoś? - upewni się Ula.

W 142 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie będzie chciał wchodzić z Ulą w dyskusje.

- Nawet nie wiesz jakie myśli potrafią być głupie - podsumuje.

Ula nie będzie świadoma, że przyłapała męża na mówieniu synowi, że Marek myślał, że nie jest jego ojcem. Dobrzańska odpuści temat, ale Marek nie zapomni tak szybko o dziwnej paranoi. Jego dziwnym pomysłom, jak widać nie ma końca. Nie przyzna się żonie co do swoich przypuszczeń. Antosiowi też odpuści, zostawiając temat ojcostwa. 

Najnowsze