BrzydUla 2, odcinek 131: Postrzelony Aleks umrze? Paulina zatrzymana przez policję, a Francesco ucieknie - ZWIASTUN

2021-04-20 20:30 Agnieszka Pyź
BrzydUla 2, odcinek 131: Postrzelony Aleks umrze? Paulina zatrzymana przez policję, a Francesco ucieknie - ZWIASTUN
Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 131: Postrzelony Aleks umrze? Paulina zatrzymana przez policję, a Francesco ucieknie - ZWIASTUN

Czy Aleks (Mariusz Zaniewski) z serialu "BrzydUla" 2 przeżyje postrzał Francesco (Piotr Borowski)? Oszust i złodziej, który naprawdę nazywa się Franek Kapota strzeli go Febo kiedy ten przyłapie go na schadzce z Pauliną (Maja Hirsch). Kula wystrzelona z pistoletu trafi Aleksa w brzuch! Paula nie zdoła w żaden sposób uratować brata. O tym co będzie z Aleksem dowie się dopiero w 131 odcinku "BrzydUli" kiedy zostanie zatrzymana przez policję na przesłuchanie. Po tragicznej w skutkach strzelaninie Francesco ucieknie, a Paulina nie będzie nawet wiedziała czy je brat żyje. Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUli".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 131 - środa, 21.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Postrzelony Aleks z serialu "BrzydUla" w 131 odcinku umrze z winy Pauliny, która okłamywała brata, żeby chronić niebezpiecznego bandytę i złodzieja?! Wyjątkowo nieobliczalny Francesco znalazł sposób, by Paula spełniła każde jego żądanie. Oddał jej ukradzione pieniądze i zaczął bezczelnie uwodzić. Przy okazji groził, że jeśli powie komuś o tym, że wrócił i trzyma ją w garści, to zabije nie tylko Aleksa, lecz także Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek). Dlatego Paulina nie miała wyjścia i brnęła w swoje kłamstwa coraz bardziej. Aż do chwili tragicznej w skutkach strzelaniny w ich mieszkaniu, podczas której w 130 odcinku "BrzydUli" Francesco strzeli do Aleksa na jej oczach! Kula trafi Febo w brzuch. Wystarczy chwila, by ranny brat Pauli stracił przytomność.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 138: Marek zabierze Uli dzieci. Bez Julki i Kuby przeżyje prawdziwy koszmar

Czy Aleks przeżyje postrzał?

Ciąg dalszy tej mrożącej krew w żyłach historii nastąpi w 131 odcinku "BrzydUli" 2. Postrzelony Aleks w ciężkim stanie trafi do szpitala, a Paulina zostanie zatrzymana przez policję na przesłuchanie. Urządzi na posterunku niezłe przedstawienie, udając jaka jest roztrzęsiona i przerażona tym co się stało. Będzie stwarzała pozory, że i ona była ofiarą. W rzeczywistości Paulina w 131 odcinku "BrzydUli" rozpocznie grę na zwłokę – za wszelką cenę będzie chciała uniknąć odpowiadania na niewygodne pytania, które mogły ją obciążyć winą.

Poza tym w 131 odcinku "BrzydUli" będzie desperacko domagała się wieści o stanie Aleksa.- Nie wie pan co z moim bratem? - Mówiłem pani godzinę temu... - odpowie policjant, który będzie prowadził śledztwo. - Ale teraz, co teraz?! Błagam, nawet nie wiem czy on... A złapaliście go? - zapyta ze łzami w oczach Paula. - Kapotę? Jeszcze nie... Ale to ja mam zadawać pytania - przywoła ją do porządku funkcjonariusz.

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

Sprawdź też: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

Roztrzęsiona Paulina w 131 odcinku "BrzydUli" 2 przed przesłuchaniem wymusi na policjancie zgodę na jeszcze jeden telefon, do Marka Dobrzańskiego. Ponieważ były narzeczony nie odbierze, nagra mu dramatyczną wiadomość. - Marco, błagam cię oddzwoń do mnie. Nie wiem co z Aleksem! Nie wiem co mam mówić, kogo się poradzić... Marco, czy tobie też się coś stało?

W 131 odcinku "BrzydUli" 2 Aleks cudem przeżyje, ale po operacji zostanie wprowadzony w stan śpiączki. Nie będzie wiadomo kiedy się obudzi. Ale Paulina zacznie się bać, że gdy brat odzyska przytomność obciąży ją zeznaniami, skoro była w zmowie z Francesco!

BrzydUla 2 odc. 131. Paulina (Maja Hirsch)
Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 131. Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)
Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)
BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)
Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze