BrzydUla 2, odcinek 131: Postrzelony Aleks umrze? Paulina zatrzymana przez policję, a Francesco ucieknie - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 131: Postrzelony Aleks umrze? Paulina zatrzymana przez policję, a Francesco ucieknie - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 131: Postrzelony Aleks umrze? Paulina zatrzymana przez policję, a Francesco ucieknie - ZWIASTUN

2021-04-20 20:30

Czy Aleks (Mariusz Zaniewski) z serialu "BrzydUla" 2 przeżyje postrzał Francesco (Piotr Borowski)? Oszust i złodziej, który naprawdę nazywa się Franek Kapota strzeli go Febo kiedy ten przyłapie go na schadzce z Pauliną (Maja Hirsch). Kula wystrzelona z pistoletu trafi Aleksa w brzuch! Paula nie zdoła w żaden sposób uratować brata. O tym co będzie z Aleksem dowie się dopiero w 131 odcinku "BrzydUli" kiedy zostanie zatrzymana przez policję na przesłuchanie. Po tragicznej w skutkach strzelaninie Francesco ucieknie, a Paulina nie będzie nawet wiedziała czy je brat żyje. Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUli".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 131 - środa, 21.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Postrzelony Aleks z serialu "BrzydUla" w 131 odcinku umrze z winy Pauliny, która okłamywała brata, żeby chronić niebezpiecznego bandytę i złodzieja?! Wyjątkowo nieobliczalny Francesco znalazł sposób, by Paula spełniła każde jego żądanie. Oddał jej ukradzione pieniądze i zaczął bezczelnie uwodzić. Przy okazji groził, że jeśli powie komuś o tym, że wrócił i trzyma ją w garści, to zabije nie tylko Aleksa, lecz także Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek). Dlatego Paulina nie miała wyjścia i brnęła w swoje kłamstwa coraz bardziej. Aż do chwili tragicznej w skutkach strzelaniny w ich mieszkaniu, podczas której w 130 odcinku "BrzydUli" Francesco strzeli do Aleksa na jej oczach! Kula trafi Febo w brzuch. Wystarczy chwila, by ranny brat Pauli stracił przytomność.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 138: Marek zabierze Uli dzieci. Bez Julki i Kuby przeżyje prawdziwy koszmar

Czy Aleks przeżyje postrzał?

Ciąg dalszy tej mrożącej krew w żyłach historii nastąpi w 131 odcinku "BrzydUli" 2. Postrzelony Aleks w ciężkim stanie trafi do szpitala, a Paulina zostanie zatrzymana przez policję na przesłuchanie. Urządzi na posterunku niezłe przedstawienie, udając jaka jest roztrzęsiona i przerażona tym co się stało. Będzie stwarzała pozory, że i ona była ofiarą. W rzeczywistości Paulina w 131 odcinku "BrzydUli" rozpocznie grę na zwłokę – za wszelką cenę będzie chciała uniknąć odpowiadania na niewygodne pytania, które mogły ją obciążyć winą.

Poza tym w 131 odcinku "BrzydUli" będzie desperacko domagała się wieści o stanie Aleksa.- Nie wie pan co z moim bratem? - Mówiłem pani godzinę temu... - odpowie policjant, który będzie prowadził śledztwo. - Ale teraz, co teraz?! Błagam, nawet nie wiem czy on... A złapaliście go? - zapyta ze łzami w oczach Paula. - Kapotę? Jeszcze nie... Ale to ja mam zadawać pytania - przywoła ją do porządku funkcjonariusz.

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

Sprawdź też: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

Roztrzęsiona Paulina w 131 odcinku "BrzydUli" 2 przed przesłuchaniem wymusi na policjancie zgodę na jeszcze jeden telefon, do Marka Dobrzańskiego. Ponieważ były narzeczony nie odbierze, nagra mu dramatyczną wiadomość. - Marco, błagam cię oddzwoń do mnie. Nie wiem co z Aleksem! Nie wiem co mam mówić, kogo się poradzić... Marco, czy tobie też się coś stało?

W 131 odcinku "BrzydUli" 2 Aleks cudem przeżyje, ale po operacji zostanie wprowadzony w stan śpiączki. Nie będzie wiadomo kiedy się obudzi. Ale Paulina zacznie się bać, że gdy brat odzyska przytomność obciąży ją zeznaniami, skoro była w zmowie z Francesco!

BrzydUla 2 odc. 131. Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 131. Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)
BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 130. Francesco/Franek Kapota (Piotr Borowski), Paulina (Maja Hirsch), Aleks (Mariusz Zaniewski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze