BrzydUla 2, odcinek 119: Dzieci Uli i Marka urządzą im awanturę o rozwód! Będą musieli tłumaczyć się nie tylko im - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 119: Dzieci Uli i Marka urządzą im awanturę o rozwód! Będą musieli tłumaczyć się nie tylko im - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 119: Dzieci Uli i Marka urządzą im awanturę o rozwód! Będą musieli tłumaczyć się nie tylko im - ZDJĘCIA

2021-04-02 20:09

W 119 odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) przerwą milczenie w sprawie rozwodu! Nie dość, że dzieci Dobrzańskich, Kuba (Jakub Rutkowski) i Julka (Maria Włodkowska), przeczytają pozew rozwodowy i dowiedzą się, że rodzice cały czas ich oszukują, to jeszcze będą musieli się zmierzyć z ojcem Uli. Bo zarówno Józef (Marek Włodarczyk), jak i Ala (Dorota Pomykała) w 119 odcinku "BrzydUli" oświadczą im, że nie zgadzają się na rozwód. Nawet kiedy Ula i Marek wyjaśnią, że ich małżeństwa nie uda się już uratować.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 119 - Poniedziałek Wielkanocny, 5.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Rozwód Uli i Marka w "BrzydUli" przestanie być tajemnicą! Pozew rozwodowy, którego listonosz dostarczy do domu Dobrzańskich natychmiast trafi w ręce Julki i Kuby. Dzieci zainteresują się dziwnym listem poleconym z sądu, adresowanym na nazwisko mamy. I znajdą sposób, żeby w 119 odcinku "BrzydUli" przechwycić tajemniczą kopertę dla Uli. Zamkną się w swoim pokoju i otworzą list!

Dzięki sprytowi dowiedzą się, że Ula i Marek chcą się rozwieść, że od wielu miesięcy ich oszukiwali. Wściekli juniorzy w 119 odcinku "BrzydUli" zażądają od Dobrzańskich wyjaśnień. - Co to jest? Co to ma znaczyć? - krzyknie wzburzony Kuba. Marek spróbuje uspokoić syna, ale na nic się to zda. Zarówno on jak i Julka poczują, jakby rodzice wbijali im nóż w serca.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCIA

W 119 odcinku "BrzydUli" dojdzie do rodzinnej awantury, która szybko wymknie się spod kontroli. Zrozpaczeni Kuba i Julka nie będą chcieli słuchać żadnych wyjaśnień rodziców. Stanie się dla nich jasne, że Ula i Marek oszukiwali ich przez długi czas, że "alergia" taty na mamę to było jedno, wielkie kłamstwo.

Córka Dobrzańskich w 119 odcinku "BrzydUli" zamknie się w łazience i odtrąci Ulę, kiedy ta razem z najmłodszym synem Antosiem (Szymon i Wojciech Gmerek) przyjdzie z nią spokojnie porozmawiać. Tak samo Kuba, który wpadnie w straszną furię przy rodzicach.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 126: Artur rozdzieli Ulę i Marka na zawsze. Okłamie Dobrzańskiego w sprawie jego żony

Ula i Marek w 119 odcinku "BrzydUli" będą musieli jeszcze wyjaśnić wszystko Józefowi i Ali. Ojciec Uli i jej macocha będą czekali na Dobrzańskich w domu i od razu oświadczą, że na żaden rozwód nie dają im swojej zgody. Cieplak zwróci córce i zięciowi uwagę na fakt jak swoją decyzją krzywdzą dzieci.

Nie uda nam się... - powie wreszcie Ula w 119 odcinku "BrzydUli", bo sama zwątpi, że ich małżeństwo można jeszcze ocalić. - Nie uda nam się dojść do porozumienia - doda Marek. Napięta sytuacja u Dobrzańskich, rodzinna awantura w 119 odcinku "BrzydUli" będzie miała dramatyczny ciąg dalszy, kiedy Julka i Kuba wprowadzą w życie plan awaryjny.

BrzydUla 2 odc. 119. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 119. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
BrzydUla 2 odc. 119. Ula (Julia Kamińska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Julka (Maria Włodkowska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 119. Ula (Julia Kamińska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Julka (Maria Włodkowska)
BrzydUla 2 odc. 119. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 119. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Najnowsze