BrzydUla 2, odcinek 117: Ula i Marek pokłócą się o Paulinę. Stanie po stronie swojej byłej i bezlitośnie zakpi z żony - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 117: Ula i Marek pokłócą się o Paulinę. Stanie po stronie swojej byłej i bezlitośnie zakpi z żony - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 117: Ula i Marek pokłócą się o Paulinę. Stanie po stronie swojej byłej i bezlitośnie zakpi z żony - ZWIASTUN

2021-04-01 19:59

W 117 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) zaczną się kłócić, a powodem awantury Dobrzańskich będzie Paulina (Maja Hirsch). Oboje nie wytrzymają napięcia związanego z rozwodem, a dla Uli stanie się jasne, że teraz była narzeczona Marka zajęła ważne miejsce w jego życiu. Między kobietami dojdzie do biznesowego starcia, a Dobrzański w 117 odcinku "BrzydUli" stanie po stronie swojej eks. Do tego zarzuci żonie, że jest podejrzliwa i zebrało jej się na szczere wyznania w najmniej odpowiednim momencie. To pogłębi kryzys u Dobrzańskich. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 117 - czwartek, 1.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Konflikt Uli i Marka w "BrzydUli" przybierze na sile, a powodem będzie nie tylko zbliżający się rozwód, ale także to co łączy Dobrzańskiego z Pauliną. Mimo, że to Ula zdradziła męża, to nie zniesie myśli, że teraz jej ukochany jest blisko ze swoją dawną narzeczoną, że spędziła noc w ich domu, w ich łóżku! Napięte relacje między Dobrzańskimi w 117 odcinku "BrzydUli" przeniosą się na grunt zawodowy. Akurat w firmie F&D dojdzie do spotkania Marka z duetem projektantów, Miro (Rafał Mohr) i Sławo (Piotr Rogucki), który na stworzyć specjalną "kolekcję rozwodową".

Pogodzeni Miro i Sławo w 117 odcinku "BrzydUli" poproszą Dobrzańskiego o jedno – szczerość i klarowność działań. Marek obieca spełnić ich życzenie, lecz już po chwili łamie jedną z obietnic. Bo skłamie dlaczego nowa pani prezes, Paulina Febo, się spóźnia. Po chwili na spotkanie dotrze też Ula. Podczas negocjacji z projektantami Ula zwróci im uwagę, że w budżecie F&D nie ma pieniędzy na nową kolekcję. W 117 odcinku "BrzydUli" Paulina zareaguje histerycznym śmiechem. - Ula, żartujesz sobie chyba?!- Mówię jak jest! - stwierdzi Dobrzańska.

- Ja nie kłamię i dotrzymuję słowa... - zapewni Paulina, ale żona Marka będzie miała pewne wątpliwości. - Skoro tak, to nie mam nic do dodania!

Nowa prezes w 117 odcinku "BrzydUli" uzna to za bezpośredni atak. - Ula, czy ty coś sugerujesz?- Nie, nie, ja podsumowuję...

- Ula może nie o wszystkim wiesz, nie jesteś w pewne rzeczy wtajemniczona... - Marek stanie po stronie Pauliny, która wykorzysta okazję, żeby pozbyć się rywalki. - Dokładnie! Mam nadzieję, że świetnie poradzimy sobie sami...

- W takim razie wyjdę... - doda Ula, lecz Miro i Sławo na to nie pozwolą.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 115: Ula i Marek spędzą razem noc! A potem powie mu, że nie chce już dla niego żyć - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 116: Wściekła Ula oskarży Marka o romans z Pauliną. Nie będzie chciał się nawet wytłumaczyć - ZWIASTUN

Zaraz potem w 117 odcinku "BrzydUli" między Ulą i Markiem wybuchnie kłótnia o Paulinę. - Dlaczego zakładasz, że ona kłamie? - Dobrzański będzie bronił swojej byłej jak lew. - Nie zakładam. Ona nie zakłada. Dmucham na zimne! - wyjaśni jego żona.

- To nie dmuchaj! Nie na Paulinę!

- Jeżeli wszystkim naobiecuje, a potem się wycofa...

- Dlaczego ma się wycofać?

- Bo trudno jest mi uwierzyć, że Paulina wszystkie swoje oszczędności, majątek rodziny przekazuje Febo&Dobrzański, ot tak, po prostu!

- Nie poznaję cię! Jesteś podejrzliwa!

- Od dawna mnie nie poznajesz...

- Musiałaś to mówić akurat przy nich?!

- Byłam szczera! - krzyknie wyraźnie wzburzona Ula. Z kolei Marek w 117 odcinku "BrzydUli" powie o kilka słów za dużo. - Bo teraz ci się zebrało! Mówiłem, będziemy się kłócić coraz częściej!

Po tej awanturze zdołowany Marek w 117 odcinku "BrzydUli" wyżali się Sebastianowi (Łukasz Garlicki), jego małżeństwo dobiega końca. - Umiera moje małżeństwo i rodzina. Ula chce rozwodu, teraz, natychmiast, już! Chce rozwodu!

- Przecież to ty chcesz? - przyjaciel Dobrzańskiego będzie zszokowany jego wyznaniem. - Ale ona teraz chce rozwodu! I ciężko jest nagle jej ze mną zamienić dwa słowa!

- Czyli co, nagle to jest jej wina, tak?! Stary, ja cię bardzo przepraszam, ale to jest totalnie twoja wina! Walisz w nią jak w bęben! Nie dziwne, że znalazła sobie kogoś innego... Oszukujesz ją od lat! Wolałeś, żeby uwierzyła, że masz romans niż przyznać się do tego, że nie umiesz zarządzać firmą!

- Nie wolałem, po prostu miałem nadzieję, że w to nie uwierzy!

- Trzeba było doceniać, mówić prawdę! - zwróci mu uwagę Sebastian.

Z kolei Ula w 117 odcinku "BrzydUli" w rozmowie z Anią (Monika Fronczek) będzie żałować, że przyznała się Markowi do zdrady z Arturem (Karol Pocheć), że była szczera z mężem i wszystko zniszczyła. - Po co ja byłam taka szczera? Mogłam przemilczeć... Cała byłam dla niego, dla Marka... Zawsze Marek... Gdzie ta Ula?

BrzydUla 2 odc. 117. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 117. Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 117. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 117. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 117. Sławo (Piotr Rogucki), Miro (Rafał Mohr), Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 117. Sławo (Piotr Rogucki), Miro (Rafał Mohr), Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Paulina (Maja Hirsch)
Najnowsze