BrzydUla 2, odcinek 108: Wstrętne plotki o Uli i Marku. Zrobią z nich złodziei, którzy okradli firmę - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 108: Wstrętne plotki o Uli i Marku. Zrobią z nich złodziei, którzy okradli firmę - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 108: Wstrętne plotki o Uli i Marku. Zrobią z nich złodziei, którzy okradli firmę - ZWIASTUN

2021-03-17 21:08

W 108 odcinku serialu "BrzydUla" 2 całą firmę Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) obiegną ohydne plotki o Dobrzańskich. Nadal nie będzie wiadomo kto ukradł pieniądze z konta F&D przelane z ministerstwa, a wśród pracowników będą krążyły absurdalne doniesienia, że właściciele firmy to złodzieje, którzy planują teraz ucieczkę do Grecji. O przekrętach Uli i Marka w 108 odcinku "BrzydUli" będą rozprawiały sprzątaczka Lucyna (Katarzyna Żak) i krawcowa Gutowska (Hanna Klepacka). W obronie przyjaciół stanie Iza (Dominika Kluźniak). Ale nie tylko ona! Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUli".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 108 - piątek, 19.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Kto ukradł pieniądze z konta firmy Uli i Marka w "BrzydUli"? Ta tajemnica jeszcze długo pozostanie niewyjaśniona, choć wszystko będzie wskazywało na Aleksa (Mariusz Zaniewski) i jego przyjaciela z Włoch, Francesco Capone (Piotr Borowski)! Marek będzie niemal pewny, że to Febo maczał palce w tej kradzieży milionów z ministerstwa. Ale w 108 odcinku "BrzydUli" firmę F&D obiegną paskudne plotki. Krawcowa Gutowska i sprzątaczka Lucyna rozpuszczą informacje na temat przekrętów Uli i Marka. Wymyślą sobie, że to dlatego Dobrzańska wyjechała za granicę, niby na urlop do Grecji z dziećmi. Ale wkrótce mąż ma do nich dołączyć i tyle ich wszyscy będą widzieli.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 112: Ula zmieni się nie do poznania po powrocie z Grecji! Marek aż zaniemówi z wrażenia - ZDJĘCIA

Szefowa bufetu Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska) w 108 odcinku "BrzydUli" stanie w obronie przyjaciół. Wyprosi plotkary z lokalu, jeśli wszystkiego nie odwołają. Przywoła też pracownice do porządku, żeby zajęły się swoimi sprawami. Gutowska poskarży się Izie. Nie znajdzie jednak zrozumienia, a wręcz przeciwnie! Bo przyjaciółka Uli także stanie w obronie Dobrzańskich.

W 108 odcinku "BrzydUli" do firmy wkroczy też wściekła Violetta (Małgorzata Socha), która jako ostatnia dowie się o kradzieży pieniędzy. Zarzuci Paulinie i Markowi, że zataili przed nią kradzież w firmie! Febo i Dobrzański spróbują się bronić. - Jak nic nie zarobicie, to was nie będzie - przypomni Violetta. - Po prostu wyjdź i daj nam myśleć! - oburzy się prezes F&D.

I poszuka sprzymierzeńca w Marku. - Co ona ma tu do gadania?! Dała nam zlecenie, a to my za nią robimy. Ale Violetta w 108 odcinku "BrzydUli" wytrąci im argumenty z rąk jedną – bardzo bolesną – ripostą. - Ja tu nie ma nic do gadania?!- Od gadania jestem ja i Marek - ogłosi z dumą Paulina. - Od gadania i myślenia, to tu jest Ula! - rzuci Violetta i zgasi Paulę.

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 116: Marek wyprowadzi się od Uli i dzieci! Oskarżony o zdradę nie wytrzyma dłużej w domu

W 108 odcinku "BrzydUli" to Marek będzie musiał uspokajać Violettę, żeby nie zerwała współpracy z F&D. A Paulina zrozumie, że jest na przegranej pozycji, zwłaszcza kiedy Ula wróci i znów będzie blisko jej ukochanego. Nie mogąc znieść myśli, że wszyscy czekają na powrót Uli jak na wybawienie dla firmy, poprosi Marka, żeby jej zaufał. - Musisz mi dać szansę. Nie wiem jak to powiedzieć, ale mam plan... - zapewni Dobrzańskiego. - Paula nie przerażaj mnie... - Marek aż zblednie na widok złowieszczego błysku w oczach kobiety. - Chodzi o to, żebyś nie oddawał pieniędzy Turkowi! - ujawni nowa prezes firmy.

BrzydUla 2 odc. 108. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 108. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 odc. 108. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 108. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 odc. 108. Iza Gajda (Dominika Kluźniak), krawcowa Gutowska (Hanna Klepacka)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 108. Iza Gajda (Dominika Kluźniak), krawcowa Gutowska (Hanna Klepacka)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze