BrzydUla 2. Jest data premiery nowych odcinków. To szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa!

i

Autor: X-news BrzydUla 2. Jest data premiery nowych odcinków. To szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa!

BrzydUla 2. Jest data premiery nowych odcinków. To szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa!

2021-08-15 21:43

"BrzydUla 2" wraca i to szybciej, niż ktokolwiek by przypuszczał. Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) pokażą się w zupełnie nowej odsłonie. Wejdą w gorący romans i będą umawiać się na seks schadzki. To wszystko w "BrzydUla 2" owiną wielką tajemnicą i nie powiedzą nikomu, że znów połączyła ich namiętność. Nowe odcinki "BrzydUla2" będą emitowane od poniedziałku do czwartku na kanale TVN7, a nie tak jak dotychczas, czyli pięć dni w tygodniu. Kiedy premiera? Odpowiedź zaskoczy wszystkich, bo to już za chwilę!

Kiedy nowe odcinki "BrzydUla 2"? To już za chwilę!

"BrzydUla 2" wraca, ale zanim pojawi się na kanale TVN7, najpierw odcinki będą dostępne na portalu Player. Już 26.08.2021 widzowie, którzy mają wykupiony dostęp do Playera, będą mogli zobaczyć 154 odcinek "BrzydUla 2" i prawdopodobnie kilka następnych. 30 sierpnia natomiast, serial będzie miał premierę w TVN7. W najnowszym sezonie "BrzydUla 2" nastąpi sporo zmian, ale będą też kontynuowane rozpoczęte w minionych odcinkach wątki.

Do obsady "BrzydUla 2" dołącza m.in. Patryk Pietrzak, który wcieli się w rolę byłego chłopaka Bożenki (Paulina Kondrak). Jednym z największych zaskoczeń będzie jednak powrót Macieja Brzoski, byłego kochanka Uli, który już w pierwszej części "BrzydUli" próbował zdobyć serce Cieplak. Wtedy się to nie udało, ale jego pojawienie się na pewno sporo namiesza. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

W "BrzydUla 2" Ula i Marek pokażą się od zupełnie innej strony. Dotąd skłóceni i mówiący głównie o rozwodzie, teraz będą pełni namiętności. Po wybuchu afery i gorącym pocałunku w 153 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy zaczną się zachowywać jak para zakochanych nastolatków. Nie powiedzą nikomu, że uczucia znów w nich wybuchły i nie mogą się od siebie oderwać. W końcu na jednej z seks schadzek przyłapie ich Ala (Dorota Pomykała) i Kuba (Jakub Rutkowski). Dobrzańscy zrobią wszystko, by sekret się nie wydał. 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

To i wiele innych przygód Uli i Marka można śledzić od 26 sierpnia 2021r. na platformie Player. Odcinki w TVN7 pojawią się jak zwykle nieco później. Następuje duża zmiana, ponieważ od tego sezonu, "BrzydUla 2" nie będzie emitowana pięć razy w tygodniu. Stacja podjęła decyzję o wypuszczeniu nowych odcinków od poniedziałku do czwartku. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że w piątki na kanale TVN7 zostanie wyemitowany inny program, czyli "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie już 26 sierpnia mogą jednak zobaczyć premierowe odcinki na Playerze. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze