Echo serca odcinek 9 - opis, streszczenie: Joanna mówi Bartkowi, że nigdy nie była w ciąży

2019-03-12 11:43 oprac. Ag
Echo serca odc. 9. Joanna (Julia Grant-Scott), Bartek (Maciej Mikołajczyk)
Autor: Anna Gostkowska/TVP Echo serca odc. 9. Joanna (Julia Grant-Scott), Bartek (Maciej Mikołajczyk)

"Echo serca" odcinek 9 serialu medycznego w TVP1 we wtorek, 12.03.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 9 streszczenie - Bartek w ostatniej chwili ratuje Joannę. Robi to po kryjomu, wie, że informacja o próbie samobójczej żony zniszczyłaby jej karierę. Joanna mówi Bartkowi, że nigdy nie była w ciąży. Magda dowiaduje się o próbie samobójczej Joanny. Zgadza się zachować to dla siebie, wymusza jednak na Bartku obietnicę, że Joanna zgłosi się do terapeuty.

Do Szpitala Północnego trafia ofiara wypadku: 9-letnia Małgosia. W chwilę później policja przywozi też jej niewiele starszego brata, Krzyśka. Jan podczas operacji Małgosi orientuje się, że dziewczynka była bita. Mówi o tym Magdzie, która zawiadamia Opiekę Społeczną.

Echo serca odc. 9. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)
Autor: Anna Gostkowska/TVP Echo serca odc. 9. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

Wszyscy podejrzewają, że dzieci były bite przez rodziców zastępczych. Niespodziewanie winę na siebie bierze Krzysiek. Twierdzi, że to on znęcał się nad siostrą. Magdzie udaje się jednak zdobyć zaufanie obojga dzieci. W szczerej rozmowie dzieci opowiadają o koszmarze, przez jaki przeszły przez ostatnie lata.

Echo serca odc. 9. Jan (Antoni Pawlicki)
Autor: Anna Gostkowska/TVP Echo serca odc. 9. Jan (Antoni Pawlicki)

Choroba Ewy nieubłagalnie postępuje. Kobieta jest w coraz gorszym stanie, nie jest może się poruszać, ma coraz większe problemy z mówieniem. Mimo to namawia Andrzeja na wycieczkę, która okazuje się podróżą w przeszłość. Andrzej z Ewą wspominają chwile sprzed jej choroby, kiedy byli szczęśliwi, zajęci pracą, problemami, które teraz wydają im się całkowicie bez znaczenia.

Wycieczka kończy się zatrzymaniem oddechu u Ewy…

Echo serca odc. 9. Andrzej Stomma, (Przemysław Sadowski), jego żona Ewa (Alicja Dąbrowska)
Autor: Anna Gostkowska/TVP Echo serca odc. 9. Andrzej Stomma, (Przemysław Sadowski), jego żona Ewa (Alicja Dąbrowska)
Echo serca odc. 9. Andrzej Stomma, (Przemysław Sadowski), jego żona Ewa (Alicja Dąbrowska)
Autor: Anna Gostkowska/TVP Echo serca odc. 9. Andrzej Stomma, (Przemysław Sadowski), jego żona Ewa (Alicja Dąbrowska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze