Echo serca odcinek 6 - opis, streszczenie: Magda przywraca Janowi wiarę w siebie

2019-02-19 10:11 oprac. Ag
Echo serca odc. 6. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Agata (Katarzyna Sawczuk)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca odc. 6. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Agata (Katarzyna Sawczuk)

"Echo serca" odcinek 6 serialu medycznego w TVP1 we wtorek, 19.02.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 6 streszczenie - Nielegalny wyścig motocyklistów kończy się wypadkiem jednego z nich. 21 - letni Krzysiek trafia do Szpitala Północnego z rozległymi obrażeniami wewnętrznymi. Jan ratując życie chłopakowi jest zmuszony usunąć mu jedną z nerek.

Kiedy powiadamia rodzinę Krzyśka, niespodziewanie zostaje oskarżony o handel organami ludzkimi. Ojciec motocyklisty zarzuca Janowi, że sprzedał nerkę na czarnym rynku. Początkowo nikt w szpitalu nie traktuje tych oskarżeń poważnie. Wkrótce Jan zostaje zatrzymany przez prokuraturę, a szpital czeka kolejny proces.

Powracają złe wspomnienia z wydarzenia w centrum handlowym i śmierci pacjenta. Jan myśli o odejściu ze szpitala. Z pomocą przychodzi Magda, która stosując jedną z technik terapeutycznych - EMDR, przywraca Janowi wiarę w siebie. Okazuje się, że nie popełnił żadnego błędu po pożarze w centrum.

Tymczasem Danuta wyrusza w podróż swojego życia, na Hawaje. Joanna dostaje pod opiekę studentów trzeciego roku medycyny. Jednym z nich jest Bartek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze