Echo serca odcinek 5 - opis, streszczenie: Magda dostaje nietypowe zadanie od Andrzeja

2019-02-12 12:30 oprac. Ag
Echo serca odc. 5. Magda Borska (Kamilla Baar-Kochańska), ksiądz Grzegorz (Grzegorz Stosz)
Autor: ATM Grupa/ TVP Echo serca odc. 5. Magda Borska (Kamilla Baar-Kochańska), ksiądz Grzegorz (Grzegorz Stosz)

"Echo serca" odcinek 5 serialu medycznego w TVP1 we wtorek, 12.02.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 5 streszczenie - Magda dostaje nietypowe zadanie od wciąż mocno jej niechętnego ordynatora Stommy: ma namówić księdza Grzegorza, którego zdrowie niepokoi ostatnio zaprzyjaźniony personel, żeby poddał się podstawowym badaniom.

Ksiądz traktuje Magdę z lekceważeniem. Sytuacja między nimi jednak zmienia się, gdy na oddział szpitalny trafia jego bliski znajomy, ksiądz Paweł. Ten zresztą stanowi bardzo interesujący przypadek medyczny – jest bowiem posiadaczem dwóch serc. Walka o życie księdza Pawła sprawia, że Magda i Grzegorz przełamują lody.

Thomas coraz lepiej czuje się w Warszawie, cały czas też zabiega o uwagę i wybaczenie Magdy. Czy jego brytyjski urok sprawi, że Magda wyprze z pamięci złe wspomnienia? Bartek podejmuje ważną decyzję w swoim życiu zawodowym, a Jan odkrywa, że jego matka ma własne życie i planuje w nim całkiem sporą rewolucję.

Echo serca odc. 5. Andrzej (Przemysław Sadowski), Irena (Dorota Segda)
Autor: ATM Grupa/ TVP Echo serca odc. 5. Andrzej (Przemysław Sadowski), Irena (Dorota Segda)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze