Echo serca odcinek 4 - opis, streszczenie: Jan i Szymon wyjmują pocisku z ciała żołnierza

2019-02-04 16:18 oprac. Ag
Echo serca odc. 4. Joanna (Julia Pogrebińska), Jan (Antoni Pawlicki)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca odc. 4. Joanna (Julia Pogrebińska), Jan (Antoni Pawlicki)

"Echo serca" odcinek 4 serialu medycznego w TVP1 we wtorek, 5.02.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 4 streszczenie - W Szpitalu Północnym pojawiają się saperzy. Na sąsiadującym z placówką poligonie doszło do wypadku, w którym ucierpiał jeden z żołnierzy. Z minuty na minutę pogarsza się stan postrzelonego z granatnika ręcznego Janusza.

Pocisk utkwił w ciele mężczyzny. Wojskowy umrze, jeśli szybko nie trafi na stół operacyjny. Andrzej zgodnie z poleceniem saperów zarządza ewakuację oddziału ratunkowego. Jan i Szymon podejmują się wyjęcia pocisku z ciała żołnierza. Saperzy nie zgadzają się jednak na przeprowadzenie zabiegu w szpitalu.

Wybuch mógłby zagrozić pacjentom, personelowi medycznemu, ale i budynkowi. Ryzykowną operację lekarze przeprowadzają więc na parkingu. Wsparcia udziela im Thomas, chirurg naczyniowy z Wielkiej Brytanii, a do niedawna także partner Magdy. Borska zostaje terapeutką Ewy, żony Andrzeja. Kobieta ma świadomość, że wkrótce umrze. Prosi psycholożkę o przygotowanie jej męża na swoje odejście.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze