Echo serca odcinek 4 - opis, streszczenie: Jan i Szymon wyjmują pocisku z ciała żołnierza

2019-02-04 16:18 oprac. Ag
Echo serca odc. 4. Joanna (Julia Pogrebińska), Jan (Antoni Pawlicki)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca odc. 4. Joanna (Julia Pogrebińska), Jan (Antoni Pawlicki)

"Echo serca" odcinek 4 serialu medycznego w TVP1 we wtorek, 5.02.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 4 streszczenie - W Szpitalu Północnym pojawiają się saperzy. Na sąsiadującym z placówką poligonie doszło do wypadku, w którym ucierpiał jeden z żołnierzy. Z minuty na minutę pogarsza się stan postrzelonego z granatnika ręcznego Janusza.

Pocisk utkwił w ciele mężczyzny. Wojskowy umrze, jeśli szybko nie trafi na stół operacyjny. Andrzej zgodnie z poleceniem saperów zarządza ewakuację oddziału ratunkowego. Jan i Szymon podejmują się wyjęcia pocisku z ciała żołnierza. Saperzy nie zgadzają się jednak na przeprowadzenie zabiegu w szpitalu.

Wybuch mógłby zagrozić pacjentom, personelowi medycznemu, ale i budynkowi. Ryzykowną operację lekarze przeprowadzają więc na parkingu. Wsparcia udziela im Thomas, chirurg naczyniowy z Wielkiej Brytanii, a do niedawna także partner Magdy. Borska zostaje terapeutką Ewy, żony Andrzeja. Kobieta ma świadomość, że wkrótce umrze. Prosi psycholożkę o przygotowanie jej męża na swoje odejście.

Najnowsze