Echo serca odcinek 2 - opis, streszczenie: Magda odkryje romans Jana i Joanny

2019-01-22 7:46 oprac. Ag
Echo serca odc. 2. Jan (Antoni Pawlicki)
Autor: TVP Echo serca odc. 2. Jan (Antoni Pawlicki)

"Echo serca" odcinek 2 serialu medycznego w TVP1 we wtorek, 22.01.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 2 streszczenie - Artur (Piotr Nerlewski), młody strażak, ulega wypadkowi w czasie akcji gaśniczej. Jego rdzeń kręgowy ulega uszkodzeniu, on sam zostaje sparaliżowany od pasa w dół.

Jan, za wszelką cenę, chce podjąć się ryzykownej operacji naprawy rdzenia. Przeciwny jest temu Andrzej, który uważa, że Jan daje strażakowi niepotrzebną, złudną nadzieję, która tylko spotęguje jego tragedię. Jan szuka pomocy u Magdy, która stając po jego stronie naraża się na jeszcze większą niechęć ordynatora. Konflikt obu lekarzy doprowadza do nieudanej próby samobójczej strażaka. Magda szuka ratunku u jego narzeczonej – Pauliny (Milena Staszuk).

Magda dowiaduje się, że nieprzyjemne zachowanie Andrzeja ma swoje źródło w chorobie jego żony – Ewy (Alicja Dąbrowska). Kobieta cierpi na mocno już zaawansowane SLA (stwardnienie zanikowe boczne). Andrzej decyduje się na zabranie żony z ośrodka rehabilitacji i zorganizowanie jej opieki w domu.

Dyrektor szpitala – Irena (Dorota Segda) ma wątpliwości, czy Magda przełamie opór współpracowników i zdobędzie ich zaufanie. W odpowiedzi, Magda organizuje sesję terapeutyczną… w pubie. Tam dowiaduje się, że Jan ma romans z panią anestezjolog – Joanną.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze