Echo serca odcinek 16 - opis, streszczenie: Policjantka Agnieszka przesłuchuje Magdę po samobójstwie pacjenta

2019-05-07 0:00 oprac. Ag
Echo serca odc. 16. Agnieszka (Anna Dereszowska)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca odc. 16. Agnieszka (Anna Dereszowska)

"Echo serca" odcinek 16 serialu medycznego w TVP1 we wtorek, 7.05.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 16 streszczenie - Pobity przez nieznanych sprawców Thomas trafia nocą na ostry dyżur. Opiekę nad nim roztacza Szymek z udziałem Anity i Bartka, którzy, korzystając z okazji, w jawny sposób manifestują swoją niechęć wobec nowego pacjenta.

Przerażenie Thomasa narasta, a jego kulminacja następuje, gdy Szymek oznajmia, że w operacji nastawienia złamanej nogi doktora weźmie udział student - Bartek Winiarski.

Policja próbuje ustalić okoliczności, w jakich doszło do samobójczej śmierci Konrada. Magdę przesłuchuje jej dawna przyjaciółka Agnieszka i mimo że nie obwinia jej o to, co się stało, Magda nie może uwolnić się do wyrzutów sumienia. Jej samopoczucia nie poprawia nawet spotkanie z Maćkiem, jednym z poszkodowanych w pożarze centrum handlowego, którego kilka miesięcy wcześniej powstrzymała przed popełnieniem wielkiego życiowego błędu.

Tymczasem do szpitala trafia mocno wyziębiony pięcioletni Łukaszek, który mimo że był pod opieką dziadka, Franka, w nocy zniknął z domu i został odnaleziony dopiero po kilku godzinach. Magda, na prośbę Agnieszki, próbuje zorientować się, czy Franek, sfrustrowany starszy pan, mający pretensje do wszystkich i o wszystko, nie doprowadził celowo do tej sytuacji...

Najnowsze