Echo serca. Anna Dereszowska nową rywalką Kamilli Baar. Jaka przeszłość łączy Agnieszkę z Magdą?

2019-04-29 7:20 AHN
SE TV 17 Seriale
Autor: Materiały prasowe

Anna Dereszowska, która rozpoczęła swoją karierę rolą policjantki w „Złotopolskich”, wraca do swoich korzeni i znów założy mundur. Aktorka dołączyła do obsady serialu „Echo serca”. Kim jest grana przez nią bohaterka, policjantka Agnieszka Czubaj i co ją łączy z serialową Magdą Borską?

Nowa bohaterka, którą zagra Dereszowska- komisarz Agnieszka Czubaj – pracuje w wydziale kryminalnym, ale jest również policyjnym negocjatorem. Jest przebojowa i pewna siebie. Łączy ją wspólna przeszłość z główną bohaterką Magdalena Borską (Kamilla Baar). To ona była powodem, dla którego pani psycholog przed laty wyjechała z kraju na długie lata.

Panie przed laty łączyła głęboka przyjaźń. Razem studiowały psychologię, były koleżankami z roku. Z czasem przyjaźń zmieniła się w nienawiść, a powodem ich konfliktu stał się mężczyzna. Kiedy po kłótni między kobietami Agnieszka, aby zrobić Magdzie na złość, uwiodła jej ówczesnego chłopaka, cynicznie wykorzystując jego słabość do niej, nawet nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo zraniła Borską. Kiedy zdała sobie sprawę z tego, co zrobiła, było już za późno, aby naprawić swój błąd i uratować ich przyjaźń. Zdradzona przez swojego chłopaka i koleżankę Magda postanowiła wyjechać do Wielkiej Brytanii i zacząć nowe życie. Wrótce drogi kobiet znów się przetną, tym razem na gruncie zawodowym. Czy bolesna przeszłość znów da o sobie znać?

Emisja w TV:
Echo serca
sobota 22.45 TVP 1