Echo serca odc. 13. Andrzej (Przemysław Sadowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Echo serca odc. 13. Andrzej (Przemysław Sadowski)

Echo serca 3 sezon odcinek 37 - opis, streszczenie: Andrzej przechodzi kryzys po śmierci żony

2020-03-24 14:49

"Echo serca" 3 sezon odcinek 37 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 24.03.2020, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 37 streszczenie - Na oddział chirurgii zgłasza się 30-letni kulturysta Paweł. Został tu skierowany ze względu na złośliwy nowotwór piersi i ma przejść zabieg obustronnej mastektomii. Nie zamierza jednak poddawać się operacji.

Nie może pogodzić się z tym, że zdiagnozowano u niego typowo kobiecą chorobę. W tym samym czasie do szpitala trafia Beata, która także cierpi na raka piersi. Zmiany wykryła u siebie przypadkiem podczas zajęć z kamerą termowizyjną. Kobieta nie ma środków na chemioterapię celowaną, domaga się więc, żeby przeprowadzono u niej mastektomię. Agnieszka wykorzystuje jej podejście, by przekonać Pawła do operacji. Andrzej, który wciąż nie pogodził się śmiercią Ewy, przechodzi poważny kryzys. Czuje, że jego życie straciło sens. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu Natasza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze