Echo serca 2 sezon odc. 36. Agnieszka (Anna Dereszowska), Jan (Antoni Pawlicki)

i

Autor: vod.tvp.pl Echo serca 2 sezon odc. 36. Agnieszka (Anna Dereszowska), Jan (Antoni Pawlicki)

Echo serca 3 sezon odcinek 36 - opis, streszczenie: Agnieszka wyleci z pracy, bo Magda wraca do szpitala

2020-03-17 4:40

"Echo serca" 3 sezon odcinek 36 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 17.03.2020, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 36 streszczenie - Na oddział trafia Kuba, który wdał się w bójkę z ochroniarzem z klubu. Jest agresywny, awanturuje się z personelem, a w końcu wypisuje na własne życzenie. Tydzień później w szpitalu zjawia się jego dziewczyna Julia, która skarży się na silne bóle brzucha.

Pacjentka jest pielęgniarką i podejrzewa, że to zapalenie wyrostka robaczkowego, ale lekarze stwierdzają ciążę pozamaciczną. Niebawem wychodzi na jaw tajemnica młodej kobiety, która tłumaczy napastliwe zachowanie jej chłopaka. Ranna w czasie strzelaniny w pociągu Monika nadal wymaga hospitalizacji, ale czuje się coraz lepiej. Koledzy Sowińskiego uważają, że ocaliła mu życie, a doktor coraz lepiej dogaduje się ze swoją wybawicielką. W związku z powrotem Magdy do pracy Agnieszka czuje, że wkrótce pożegna się ze stanowiskiem. Dyrektor szpitala ma wobec niej inne plany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze