Echo serca 2 sezon odcinek 33 - opis, streszczenie: Magda umrze podczas operacji. Jej serce przestanie bić!

2019-12-17 14:02 oprac. Ag
Echo serca 2 sezon odc. 33. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca 2 sezon odc. 33. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

"Echo serca" 2 sezon odcinek 33 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 17.12.2019, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 33 streszczenie - Jan kolejny raz zawodzi Polę. Musi wyjść w połowie jasełek, w których występuje jego córka. Nie ma jednak innego wyjścia, śpieszy się, żeby ratować Magdę, której stan znów się pogorszył. Wraz z Andrzejem przystępuje do operacji. Podczas zabiegu serce Magdy przestaje bić.

W Wigilię do Szpitala Północnego trafia Czarek, funkcjonariusz z oddziału policji konnej. Został ciężko poparzony i jego stan jest krytyczny. Lekarze nie są w stanie mu pomóc, próbują więc zorganizować transport do specjalistycznego ośrodka.

Agnieszka pociesza jego zrozpaczoną żonę Jolę. Robi wszystko, by nie straciła nadziei i uwierzyła, że w święta może zdarzyć się cud. Andrzej wciąż czuje się odpowiedzialny za wypadek Nataszy. Otacza pacjentkę opieką. Ona jednak opacznie rozumie jego zachowanie. Zainteresowanie ordynatora to dla niej coś więcej niż przejaw troski i sympatii.

Zuza ma kolejny atak manii. Ada ze wszystkich sił próbuje jej pomóc. Zapewnia pasierbicę, że zawsze może na nią liczyć.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE