Echo serca 2 sezon odcinek 32 - opis, streszczenie: Magda wyznaje Janowi, że podjęła decyzję o wyjeździe do USA

2019-12-10 22:17 oprac. Ag
Echo serca 2 sezon odc. 32. Jan (Antoni Pawlicki), Szymon (Łukasz Garlicki)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca 2 sezon odc. 32. Jan (Antoni Pawlicki), Szymon (Łukasz Garlicki)

"Echo serca" 2 sezon odcinek 32 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 10.12.2019, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 32 streszczenie - Jan i Agnieszka stają się świadkami awantury na jednej z warszawskich ulic. Dochodzi do bójki między kierowcą Bogdanem a przechodzącą przez jezdnię Weroniką. Dla mężczyzny sprzeczka może mieć tragiczny finał. Został mocno poszkodowany i nagle zaczyna krztusić się własnymi wybitymi zębami. Sowiński musi wykonać u niego konikotomię. Tymczasem Magda wyznaje Janowi, że podjęła decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Nie chce być już dłużej ciężarem dla swoich przyjaciół.

Z tego powodu zdecydowała się przyjąć oferowaną przez rodziców pomoc. Niebawem organizuje przyjęcie pożegnalne dla bliskich. Do Andrzeja niespodziewanie dzwoni zdenerwowana Natasza. Rozpaczliwie prosi go o pomoc. Irenie po wielu próbach udaje się w końcu zdać egzamin na prawo jazdy. Pani dyrektor odbiera dokument, nie mogąc uwierzyć w swoje szczęście. Podczas jednej ze swoich pierwszych samodzielnych jazd samochodem po mieście widzi, jak kierowca przejeżdża na pasach przechodzącą właśnie tamtędy kaczkę. Natychmiast uruchamia akcję poszukiwania sprawcy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze