Echo serca 2 sezon odcinek 31 - opis, streszczenie: Magda po nieudanej operacji w Dubaju będzie chciała się zabić

2019-12-03 14:48 oprac. Ag
Echo serca 2 sezon odc. 31. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca 2 sezon odc. 31. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

"Echo serca" 2 sezon odcinek 31 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 3.12.2019, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 31 streszczenie - Piętnastoletnia Majka wraca do domu z przejażdżki rowerowej. Jest zakrwawiona i ma podarte ubranie. Mówi swojej mamie Lenie, że została pobita, a potem traci przytomność. Trafia na SOR pod opiekę Ady, która postanawia zatrzymać dziewczynę w szpitalu na obserwację.

Policja rozpoczyna śledztwo w sprawie napaści. Wkrótce namierza dwie nastoletnie sprawczynie, ale cała sprawa okazuje się znacznie bardziej skomplikowana. Podczas dyżuru kardiologicznego Ada poznaje chirurga ortopedę Kamila Florczyka.

Sympatyczny lekarz zjawił się tu na zastępstwo. Bardzo dba o swoich pacjentów. Prosi doktor Jarosz, by skonsultowała kobietę, która ma przejść operację wszczepienia endoprotezy. Jego dziwna reakcja na zalecenia Ady sprawia, że lekarka staje się podejrzliwa i postanawia przyjrzeć się bliżej nowemu koledze. Zgłasza swoje wątpliwości Andrzejowi, ale ordynator bagatelizuje sprawę.

Magda wraca z Dubaju po nieudanej operacji. Jest osłabiona i czuje się zagubiona. Nie wie, jak teraz będzie wyglądać jej życie. Jan nie jest w stanie patrzeć na jej cierpienie. Postanawia, że podejmie się kolejnej operacji i zakłada, że tym razem zakończy się ona sukcesem.