Echo serca 2 sezon odcinek 30 - opis, streszczenie: Andrzej musi ratować pacjentkę, która kiedyś go pozwała!

2019-11-26 14:16 oprac. Ag
Echo serca 2 sezon odc. 30. Andrzej Stomma (Przemysław Sadowski)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca 2 sezon odc. 30. Andrzej Stomma (Przemysław Sadowski)

"Echo serca" 2 sezon odcinek 30 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 26.11.2019, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 30 streszczenie - Podczas nocnego dyżuru karetki przywożą do Szpitala Północnego dwie pacjentki w stanie krytycznym. Młode kobiety zderzyły się czołowo, jadąc z dużą prędkością po obwodnicy. Pierwsza na SOR trafia Iwona. Sowiński natychmiast zabiera ją na blok operacyjny. Drugą poszkodowaną jest Natasza, która pozwała kiedyś Stommę do sądu po tym, jak została poparzona podczas zabiegu.

Stomma, który pełni dyżur na chirurgii, nie ma wyjścia. Wbrew radom kolegów musi osobiście przeprowadzić operację, by ratować pacjentkę. Agnieszka odkrywa, że wypadek nie był przypadkowy. Obie dziewczyny w tym samym czasie leżały na oddziale leczenia poparzeń i borykały się z ciężką depresją.

Psycholog zaczyna podejrzewać, że Iwona i Natasza zaprzyjaźniły się podczas leczenia i zawiązały pakt samobójczy. Wydaje się, że ten plan się nie powiódł, ale walka o ich życie nie jest jeszcze zakończona.

W tym samy czasie z Dubaju, dokąd doktor Jefferson zabrał Magdę na kolejny zabieg, nadchodzą smutne wieści. Okazuje się, że nie udało się usunąć odłamka, który utkwił niedaleko pnia mózgu doktor Borskiej.

Najnowsze