Echo serca 2 sezon odcinek 27 - opis, streszczenie: Magda podda się operacji w Dubaju? To jej ostatnia szansa

2019-11-05 13:48 oprac. Ag
Echo serca 2 sezon odc. 27. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca 2 sezon odc. 27. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

"Echo serca" 2 sezon odcinek 27 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 5.11.2019, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 27 streszczenie - Zuza przebywa jako pacjentka na oddziale psychiatrycznym. Jej stan chwilowo się unormował, ale młoda lekarka nadal bagatelizuje sprawę. Na oddziale spotyka Reginę, która także cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Nowa znajoma chętnie opowiada o swoich doświadczeniach i twierdzi, że całkowicie nad sobą panuje. Prawda okazuje się inna.

W szpitalu zjawia się 62-letni Waldemar. Wysportowany, pełen wigoru mężczyzna chce przejść gruntowne badania. Potrzebuje opinii do sądu, by zmienić w dokumentach datę urodzenia. Twierdzi, że czuje się młodszy, niż wskazuje na to metryka. Na polecenie Agnieszki Waldemarem zajmuje się Kazia, która błyskawicznie znajduje wspólny język z żywiołowym pacjentem.

Do Polski przyjeżdża Thomas. Razem z Janem próbuje przekonać Andrzeja, że Magda mogłaby poddać się operacji w Dubaju. Ordynator jest niechętny temu pomysłowi, ale nawet Borska chce wykorzystać ostatnią szansę. Jan izoluje Polę od matki. Dziewczynka zjawia się w szpitalu i domaga poważnej rozmowy z ojcem.

Ostatecznie Jan obiecuje, że zaniesie Małgośce list od córki. Kaśka zastanawia się, czy nie powinna dać Bartkowi jeszcze jednej szansy.

Najnowsze