Echo serca 2 sezon odcinek 20 - opis, streszczenie: Magda może umrzeć w każdej chwili!

2019-09-17 12:48 oprac. Ag
Echo serca 2 sezon odc. 20. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca 2 sezon odc. 19. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

"Echo serca" 2 sezon odcinek 20 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 17.09.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 20 streszczenie - Do szpitala, z silnym krwawieniem z podbrzusza, trafia 15-letnia Kinga. Okazuje się, że ma bardzo obfitą miesiączkę, nadal jednak nie wiadomo, co jest przyczyną bólu brzucha, na jaki skarży się dziewczyna. Do szpitala przyjeżdża jej mama, Beata: bolesne miesiączki są u nich dziedziczne, ona sama również na nie cierpi.

Sytuacja komplikuje się jednak, gdy Beata nieoczekiwanie traci przytomność, czuwając przy łóżku córki. Co jest przyczyną problemów zdrowotnych matki i córki? Zdania na ten temat są podzielone. Magda za wszelką cenę próbuje odzyskać dawną sprawność.

Jednocześnie czeka ją gorzkie rozczarowanie: wygląda na to, że nikt, nawet za granicą, nie jest w stanie jej pomóc. Tymczasem jej rodzice w tajemnicy przed nią planują, że zabiorą ją ze sobą do Stanów. Agnieszka, dawna przyjaciółka Magdy, od kilku dni pracuje jako szpitalny psycholog.

Pracę zaproponowała jej Irena, pod wpływem Magdy, a Agnieszka przyjęła ją po tym jak po nieudanej akcji musiała odejść z policji. Początki są dla niej trudne, a sytuacji nie ułatwia fakt, że dyrektorka szpitala ma dla niej niespodziankę: dwie żądne wiedzy i doświadczenia stażystki, Zuzę i znacznie od niej starszą Kazię.

Również Jan przeżywa trudne chwile: Pola chce spędzać więcej czasu z matką, on natomiast nie ma ochoty dzielić się opieką nad córką z Małgośką. Jego prawnik nie ma jednak dla niego dobrych informacji: w potencjalnym starciu przed sądem Jan, jako ojciec znajdzie się na straconej pozycji.

Najnowsze