Echo serca 2 sezon odcinek 19 - opis, streszczenie: Magda obudzi się ze śpiączki!

2019-09-10 14:00 oprac. Ag
Echo serca 2 sezon  odc. 19. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca 2 sezon odc. 19. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

"Echo serca" 2 sezon odcinek 19 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 10.09.2019, o godz. 21.40. "Echo serca" odcinek 19 streszczenie - Niemal wszyscy lekarze i pielęgniarki wrócili już do pracy, ale większość załogi nadal nie doszła do siebie po tragicznych wydarzeniach sprzed czterech tygodni. Każdy z nich inaczej odczuwa skutki wybuchu. Magda jest pogrążona w śpiączce. Nie wiadomo, czy przeżyje i czy będzie mogła normalnie funkcjonować.

W trosce o zespół Irena zmusza wszystkich do spotkań ze szpitalnym psychiatrą. Koledzy, przyzwyczajeni do szczerych rozmów z Magdą, są zaskoczeni odmiennym podejściem jej następcy.

Do szpitala trafiają niedoszli nowożeńcy Emilka i Mikołaj. Podczas składania przysięgi pan młody dostał ataku, który jest wynikiem zakrzepu w jednej z tętnic płucnych. Do tego badania wykazują, że stan chłopaka jest jeszcze poważniejszy, niż sądzili lekarze.

Poważna dziedziczna choroba, którą diagnozuje u niego doktor Sowiński, może wpłynąć nie tylko na niego, ale też zaważyć na przyszłości jego rodziny. Zrozpaczona Emilka prosi o pomoc Stommę, który jest znajomym jej ojca. Ordynator zachęca dziewczynę, by walczyła o miłość.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze