Barwy szczęścia

Weronika odejdzie z Braw szczęścia?! Maria Świłpa zagra w innym serialu TVP

2023-06-23 11:38

To już koniec Weroniki (Maria Świłpa) w "Barwach szczęścia"?! Stażystka, która o mały włos nie zniszczyła małżeństwa Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki), gdy bez wzajemności zakochała się w Sadowskim i nie odebrała sobie przez to życia, odejdzie na zawsze? To już pewne, że Maria Świłpa pojawi się w nowym serialu TVP, gdzie wcieli się w zupełnie inną, ale przede wszystkim jedną z głównych ról! Czy udział w tym projekcie będzie jednoznaczny z odejściem Weroniki z "Barw szczęścia"? Koniecznie poznajcie szczegóły!

To już koniec Weroniki w "Barwach szczęścia"? Maria Świłpa pojawi się w nowym serialu TVP w zupełnie innej roli!

W obecnym sezonie "Barw szczęścia" w życiu Weroniki wiele się zadziało. Stażystka nieszczęśliwie zakochała się w swoim naczelnym, gdyż źle zinterpretowała sygnały, które jej wysyłał. Łukasz, na polecenie Tytusa (Marek Kałużyński), jedynie zaopiekował się młodą stażystka, ale córka Wangela odebrała to inaczej, przez co o mały włos nie zniszczyła małżeństwa Sadowskich! Wszystko przez to, że Weronika stanęła do otwartej walki z Kasią o Łukasza, a gdy przegrała to postanowiła usunąć się w cień, czego prawie nie przepłaciła własnym życiem! A to dlatego, że nie byłą w stanie znieść szantażu Modrzyckiego (Piotr Ligenza), który dowiedział się o zażyłej relacji naczelnego ze stażystką. Na szczęście, do tragedii nie doszło, gdyż Błażej w ostatniej chwili uratował córkę Wangela, która po wszystkim wróciła do pracy, ale czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zniknie na dobre?

To już pewne, że Maria Świłpa zagra w innym serialu TVP "Zatoka szpiegów", do którego kręcone są obecnie zdjęcia. Aktorka wcieli się tam w postać Anny - Polki, wychowanej na styku dwóch kultur i dwóch wrogich narodów, która sporo namiesza w życiu głównego bohatera Franza Neumanna (Bartosz Gelner). Co ciekawe, w nowej produkcji TVP pierwsze skrzypce zagrają właśnie gwiazdy "Barw szczęścia", gdyż obok Weroniki pojawi się również Bartek, syn Walerii (Ewa Ziętek) i Tolka (Marek Siudym), który jednak odszedł z serialu już 7 lat temu! Czy teraz jego los podzieli również stażystka, której zabraknie w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej?

Wszystkich fanów "Barw szczęścia" uspokajamy, gdyż Maria Świłpa nie odejdzie z uwielbianego serialu TVP2! Aktorka wciąż będzie wcielać się w rolę Weroniki, a w międzyczasie będzie pojawiać się na planie "Zatoki szpiegów". A w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie zabraknie odcinków z udziałem Weroniki, czym aktorka już chwaliła się na swoim Instagramie. Stażystka wciąż będzie pracować w "Szoku", gdzie nawiążę bliższą współpracę z Modrzyckim, a także będzie relacjonować ważny mecz drużyny Darka Janickiego (Andrzej Niemyt), w którego drużynie znajdą się jej koledzy z pracy.

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza! Rafał Cieszyński w obsadzie
Najnowsze