Barwy szczęścia

Odmłodzona ramówka Barw szczęścia! Co stanie się ze starszymi bohaterami? - ZDJĘCIA

2023-07-05 13:11

"Barwy szczęścia" zakończyły prace nad nową czołówką, którą widzowie zobaczą dopiero w nowym sezonie po wakacjach, ale już teraz pochwaliły się efektami prac. Oczywiście, nie zabraknie w niej uwielbianych rodzin Pyrków, Stańskich czy Sadowskich, jak również pojawią się nowi bohaterowie, których losy wysuną się na pierwszy plan w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Tyle, że fani dopatrzyli się, że produkcja postawiła na zdecydowane odmłodzenie czołówki, w której nie znalazło się miejsce dla wielu starszych bohaterów, którzy występują w serialu niemal od początku! Co to oznacza? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Nowa czołówka "Barw szczęścia" stawia na młodość! Co dalej ze starszym pokoleniem?

Na planie "Barw szczęścia" powstała już nowa czołówka, którą widzowie zobaczą w pełnej okazałości dopiero po wakacjach. Jednak już teraz na oficjalnych profilach serialu na Instagramie i Facebooku pojawiły się efekty prac, dzięki czemu wiadomo, kto do niej dołączy, a kogo w niej zabraknie. Oczywiście, pierwsze skrzypce wciąż będą grali Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak), Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) czy Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki), a oprócz nich nie zabraknie nowych postaci jak Dominika (Karolina Chapko) i Renata (Anna Mrozowska), a także Natalia (Maria Dejmek) i Malwina (Joanna Gleń) z partnerami, Wójcikowie, Modrzycki (Piotr Liegnza) i Weronika (Maria Świłpa), Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), Justin (Jasper Sołtysiewicz) czy Karolina (Marta Dąbrowska). Zatem gołym okiem widać, że trzon "Barw szczęścia" będą trzymać wyłącznie młodzi bohaterowie! A co ze starszymi?

Oczywiście, fani "Barw szczęścia" ogromnie cieszą się z odświeżonej ramówki swojego ulubionego serialu, ale zwracają uwagę, że brakuje w niej wiele postaci. Przede wszystkim tych ze starszego pokolenia, którzy grają niemal od początku i od lat są ważnymi osobistościami jak choćby rodziny Marczaków, Cieślaków, Grzelaków czy Koszyków!

- A Aldona & Borys, Marysia, Jerzy ? ~ brakuje ich;

- Widzę że nowa czołówka serialu odbędzie się bez wcześniejszych aktorów starszego pokolenia szkoda bo oni też powinni być ci co grają tak jak Basia, Jerzy, Małgorzata Tolek i Irena;

- A gdzie Basia,Małgosia z Jurkiem Zdzisiu Borys z Aldoną?

Zapytania widzów "Barw szczęścia" nie pozostały bez odpowiedzi produkcji, która na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zabrała głos w tej sprawie. Administrator wyjaśnił fanom, że nie cała czołówka była realizowana na żywo, zatem znajdą się w niej również bohaterowie, którzy występowali wcześniej!

- Nie wszystkie osoby, które będą w czołówce są na załączonych zdjęciach... Nie wszystkie ujęcia z czołówki były realizowane na nowo - odpowiadała produkcja.

Zatem pewnym jest, że w nowej czołówce "Barw szczęścia" nie zabraknie Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski), Aldony (Elżbieta Romanowska), Borysa (Jakub Wieczorek) i Aleksa (Hubert Wiatrowski). Ale niestety nie dołączą do niej inni przedstawiciele starszego pokolenia jak Róża (Anna Gronostaj) i Zdzisio (Zbigniew Buczkowski), Basia (Sławomira Łozińska) i Artur Chowański (Jacek Rozenek) czy Jola (Małgorzata Potocka) i Janek (Przemysław Redkowski). I wszystko wskazuje na to, że po prostu ich wątki nie rozwiną się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, dlatego zostali z tyłu. Co z resztą potwierdzałyby ostatnie słowa Małgorzaty Potockiej, która przyznała, że ostatnio była na planie ponad rok temu!

Inaczej będzie w przypadku Marczaków i Grzelaków, których w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach z pewnością nie zabraknie! A to dlatego, że Małgorzata i Jerzy rozpoczną nowe życie po wyprowadzce córek z rodzinnego domu, z kolei Aldona i Borys zaczną na poważnie starać się o własne dziecko. I to ich losy widzowie zobaczą już w pierwszych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze