Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Małgorzaty i Jerzego! Po wyprowadzce córek wszystko się zmieni – ZDJĘCIA

2023-06-29 12:34

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) w końcu będą mieli czas na siebie. Po aferze z domem Basi (Sławomira Łozińska) małżonkowie zostaną w nim zupełnie sami, gdyż Malwina (Joanna Gleń) i Emilka (Jessica Frankiewicz) wyprowadzą się do Hermana (Maciej Raniszewski), Kacper (Jakub Szlachetka) przeniesie się na swoje, a Natalia (Maria Dejmek) z Leą (Lena Sobota) wyjadą z kraju. Wówczas w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej dom Zwoleńskiej i Marczaka opustoszeje, ale małżonkowie długo nie będą narzekać na nudę, bo Małgorzata już o to zadba! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Małgorzata i Jerzy długo nie będą rozpaczać po stracie córek w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Znajdą sobie nowe hobby

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w życiu Małgorzaty i Jerzego wszystko się zmieni za sprawą Basi! A to dlatego, że Grzelakowa będzie chciała sprzedać swój dom, który od lat wynajmuje Zwoleńskiej. Oczywiście, to żonie Marczaka zaproponuje prawo pierwokupu, ale niestety małżeństwa nie będzie stać na tak dużą nieruchomość, więc wdowa po Zenku (śp. Jan Pęczek) znajdzie sobie innego kupca i wyrzuci rodzinę Małgorzaty i Jerzego na bruk. Wówczas w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Malwina i Natalia znajdą się pod ścianą, gdyż w tym momencie nie będą miały, gdzie się przenieść. A gdy w końcu znajdą rozwiązanie, to okaże się, że Zwoleńska i Marczak wcale nie muszą się z niego wynosić, ale będzie już po fakcie!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Małgorzata i Jerzy jednak zostaną w domu, który wynajmują od Basi, ale ich córki już zdążą się wyprowadzić. Malwina i Emilka zamieszkają z Hermanem, u którego remont nabierze błyskawicznego tempa, a Kacper wykorzysta okazję, aby wynieść się na swoje, ale oczywiście za pieniądze matki i dziadków. Z kolei Natalia i Lea pójdą o krok dalej i wspólnie z Cezarym (Marcel Opaliński) wyjadą z kraju! Wtedy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej dom Zwoleńskiej i Marczaka opustoszeje, a zasmuceni małżonkowie nie będą wiedzieli, co ze sobą zrobić. Ale nuda wcale nie potrwa długo!

Wszystko przez to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Małgorzata już znajdzie dla nich nowe hobby! Adrianna Biedrzyńska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami i krótkimi relacjami z planu, na których widać, że małżonkowie kompletnie zmienią swój styl życia i w końcu skupią się na sobie. Na nagraniach widzimy jak Zwoleńska i Marczak prezentują się z jednej strony w sportowych, zaś z drugiej eleganckich strojach, co wskazywałoby, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zaczną grać w golfa! Nowa pasja mocno przypadnie do gustu Małgorzacie podobnie jak wcześniej jazda konna czy gokarty! I oczywiście za wszelką cenę spróbuje do niej przekonać również Jerzego! Z jakim skutkiem? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze