Natalia z Barw szczęścia szczerze, co się z nią stanie w nowym sezonie! Maria Dejmek nie wytrzymała i zabrała głos

i

Autor: Artrama Natalia z Barw szczęścia szczerze, co się z nią stanie w nowym sezonie! Maria Dejmek nie wytrzymała i zabrała głos

Barwy szczęścia

Natalia z Barw szczęścia szczerze, co się z nią stanie w nowym sezonie! Maria Dejmek nie wytrzymała i zabrała głos

Natalia w "Barwach szczęścia" to piękna prawniczka po przejściach. Na jakiś czas po nieudanych związkach wyjechała z Polski, a kiedy wróciła z malutką Leą (Lena Sobota), świat zaczął należeć do niej. Nic dziwnego, że fani zaniepokoili się, kiedy pojawiły się informacje w mediach, że Natalia może zniknąć w nowym sezonie "Barw szczęścia". Sprawa nabrzmiała do tego stopnia, że Maria Dejmek postanowiła osobiście uciąć wszystkie plotki i wyznała co się stanie z jej bohaterką po wakacjach! Sprawdź co zdradziła gwiazda "Barw szczęścia" i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" po wakacjach. Co daje z Natalią? Gwiazda zabrała głos!

Kiedy z planu "Barw szczęścia" gruchnęła wieść, że Natalia może zniknąć w nowym sezonie, z miejsca zaniepokoili się fani. Grająca Zwoleńską Maria Dejmek została dosłownie zasypana pytaniami od widzów, czy to prawda. Ostatecznie gwiazda postanowiła publicznie zabrać głos w tej sprawie. 

Co z się stanie Natalią? 

Na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie oraz tym, prowadzonym przez Dejmek pojawiła się wyraźna wypowiedź aktorki, odnosząca się do obaw fanów. Co się stanie z Natalią w nowym sezonie? 

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość rozpala zmysły na wakacjach! Adriana Kalska w bikini wyłania się z morza - ZDJĘCIA

- Już któraś osoba z kolei zadaje mi to pytanie. Ukazał się artykuł, który faktycznie mówi o tym, że odchodzę z serialu. Szkoda, że autorzy nie zapytali u źródła. Otóż, nie odchodzę z serialu "Barwy szczęścia" i nigdy nie miałam takiego zamiaru - Dejmek postawiła sprawę jasno. 

Przypomnijmy, w ostatnich odcinkach "Barw szczęścia" przed wakacjami, Natalia przebadała się w kierunku wykrycia ewentualnego nowotworu piersi. Namówiła ją do tego matka Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), bo okazało się, że obie panie mają geny, narażające je na tę straszną chorobę. Natalia w finale sezonu podjęcia decyzję o mastektomii.

Natalia zawsze wraca

Ostatnia przerwa w pracy Dejmek na planie "Barw szczęścia" wydarzyła się w czasie, kiedy aktorka była w ciąży. W 2019 r. Maria Dejmek prywatnie została mamą małego Gustawa, a w serialu Lei.

Nie przegap: M jak miłość. Alżbeta Lenska ostatni raz będzie grała Patrycję. Pożegnalne chwile i długa przerwa!

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze