Barwy szczęścia

Koniec Karoliny w Barwach szczęścia. Po seksie z Brunem będzie musiała uciekać przez Bożeną - ZDJĘCIA

Karolina w "Barwach szczęścia" ma taką sobie opinię. Była kochanka Zaborskiego (Wojciech Solarz) długo spiskowała przeciwko Stańskim z ich odwiecznym wrogiem. W ostatnim sezonie "Barw szczęścia" Karolina (Marta Dąbrowska) jednak zawróciła na dobrą drogę i stanęła przeciwko Rafałowi w sądzie. Niestety, w powakacyjnych odcinkach to się zmieni, bo recepcjonistka prześpi się z Brunem (Lesław Żurek). Czy to zakończy jej karierę w hotelu Stańskich i Karolina ucieknie ze wstydu i strachu przez Bożeną (Marieta Żukowska)? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Seks z Brunem zakończy karierę Karoliny w hotelu Stańskich? Ucieknie na zawsze przed Bożeną

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" Karolina po upojnym seksie z Brunem na jego biurku uzna, że najpewniej wpakowała się w poważne kłopoty. Recepcjonistka nie będzie wiedziała, gdzie schować oczy, a przecież Bożeny w tym czasie w hotelu nie będzie. Aż trudno sobie wyobrazić, co zrobiłaby Stańska, gdyby zobaczyła kochankę męża w takim stanie!

Bruno natomiast w 2830 odcinku "Barw szczęścia" następnego ranka będzie "cały w skowronkach"! Stański będzie dumny ze swojej seksualnej zdobyczy i niewykluczone, że będzie miał ochotę na więcej. Kiedy Bruno zobaczy uciekająca przed nim wzrokiem Karolinę postanowi ją zachęcić do kontaktu. Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl tak będzie wyglądała rozmowa kochanków następnego dnia. 

- Zaczekaj... - Bruno w "Barwach szczęścia" spróbuje zatrzymać uciekającą kochankę. - To, co chcę ci powiedzieć, jest ważne - doda dumny Stański.

- Jak będę miała chwilę wolnego, porozmawiamy - obieca szefowi wymijająco Karolina.

Kiedy kochanka Bruna w "Barwach szczęścia" stanie w końcu w jego gabinecie, w tym samym miejscu, gdzie dopiero co uprawiali gorący seks, zobaczy na wlasne oczy, jak bardzo jest dla szefa nieistotna. Czy to wtedy zacznie "umierać ze wstydu"?

- Wyjeżdżasz? - zapyta Karolina na widok walizki Bruna.

- Tak, zaraz wracam na Mazury, ale wcześniej chciałem z tobą...

- Posłuchaj, ja po prostu... - wetnie się w słowo Karolina.

- Daj mi powiedzieć. To, co się stało, to było...

W tym momencie Stańskiemu przemowę w "Barwach szczęścia" przerwie dźwięk tłuczonego szkła z hotelowego holu. Okaże się, że właśnie rozbiło się ulubione wino Bożeny! Czy to wtedy Bruno przypomni sobie, że ma żonę?

- Muszę jechać - rzyci Bruno i wybiegnie z hotelu.

Różańska zacznie się poważnie zastanawiać nad swoją przyszłością w hotelu. Dojdzie do wniosku, że nie będzie umiała spojrzeć w twarz Bożenie po tym, jak przespała się z jej mężem.

W sprawy kochanków w włączy się Justin (Jasper Sołtysiewicz), który z miejsca zorientuje, że między Karoliną a szefem coś się wydarzyło. Recepcjonistka udzieli mu wymijających odpowiedzi. ale ta rozmowa da jej do myślenia. Czy Karolina zdecyduje się zniknąć na zawsze ze strachu i wstydu przed Bożeną? A może wręcz przeciwnie skusi się na romans z szefem dla potencjalnych korzyści? Przekonamy się śledząc wątek od 2830 odcinku "Barw szczęścia"!  

Nie przegap: Ciężarna Natalia z Barw szczęścia zalała się łzami! Chodzi o dziecko – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze