Gwiazda Barw szczęścia na basenie. Wiktoria Gąsiewska sprytnie ukryła brzuszek! Wszyscy patrzą tylko na jedno

2020-08-06 17:44 Ag
Gwiazda Barw szczęścia na basenie. Wiktoria Gąsiewska sprytnie ukryła brzuszek! Wszyscy patrzą tylko na jedno
Autor: Instagram Gwiazda Barw szczęścia na basenie. Wiktoria Gąsiewska sprytnie ukryła brzuszek! Wszyscy patrzą tylko na jedno

Wiktoria Gąsiewska odpoczywa od planu serialu "Barwy szczęścia" na wakacjach i rozgrzewa fanów na Instagramie swoimi gorącymi zdjęciami. Gwiazda "Barw szczęścia" i jej ukochany chłopak Adam Zdrójkowski wybrali się na krótko do Wałbrzycha, a potem pojechali do czeskiej Pragi. 21-letnia aktorka opublikowała kadry prosto z kąpieli na basenie. Wybrała wyjątkowo elegancki strój kąpielowy, który sprytnie ukrył brzuszek Gąsiewskiej. Uwagę przykuwa bowiem coś innego...

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Wiktoria Gąsiewska podczas wakacji korzysta z każdej chwili przerwy na planie "Barw szczęścia". Aktorka ma przed sobą jeszcze pracowite letnie tygodnie, bo dołączyła do obsady nowego serialu Polsatu, "Kowalscy kontra Kowalscy", w  którym gra jedną z głównych ról, u boku brata bliźniaka swojego chłopaka Adama, Jakuba Zdrójkowskiego! Prywatnie Gąsiewska jest szczęśliwie zakochana w Adamie, ale na ekranie będzie o nią walczył Jakub.

Nic dziwnego, że gwiazda "Barw szczęścia" nie próżnuje i ucieka z Warszawy, gdzie na stałe mieszka, na krótkie wypady z ukochanym kiedy tylko się da. Na Instagramie relacjonuje ze szczegółami jak się pakuje i spędza czas w najpiękniejszych zakątkach Polski. Ostatnio Gąsiewska i Zdrójkowski wyjechali do Wałbrzycha, gdzie zwiedzali zjawiskowy, bajkowy Zamek Książ. Zatrzymali się w eleganckim hotelu z zapierającym dech w piersiach widokami i basenem.

Patrz też: Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

Choroba aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przerwał milczenie o stanie zdrowia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Podczas kąpieli śliczna aktorka z "Barw szczęścia" zdecydowała się pokazać dość śmiałe ujęcia, na których zachwyca swoim wyglądem. Gąsiewska ma na sobie oryginalny, błyszczący strój kąpielowy z mocno wyciętym dekoltem, który przyciąga wzrok. To właśnie na ponętne kształty serialowej Oliwki z "Barw szczęścia" zwracają wszyscy uwagę. Kostium kąpielowy sprytnie maskuje brzuszek Gąsiewskiej. Czyżby chciała coś ukryć?

Zdjęcie Gąsiewskiej na Instagramie nad basenem wzbudziło zachwyt jej fanów, którzy jak zwykle rozpływają się w zachwytach i komplementach na temat jej urody i pięknej figury. Ale jeden z internautów zwrócił aktorce "Barw szczęścia" uwagę, że dziwne jest to, że nawet na odważnych zdjęciach nie pokazuje w ogóle swoich... stóp. Cóż, zawsze jest ktoś, kto się do czegoś przyczepi.

Najnowsze