Barwy szczęścia. To nie do wiary, gdzie jeszcze pracuje Sławka! Aktorstwo to nie jedyne zajęcie Eweliny Serafin

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. To nie do wiary, gdzie jeszcze pracuje Sławka! Aktorstwo to nie jedyne zajęcie Eweliny Serafin

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. To nie do wiary, gdzie jeszcze pracuje Sławka! Aktorstwo to nie jedyne zajęcie Eweliny Serafin

2022-07-15 10:54

Tego o Sławce z serialu "Barwy szczęścia" na pewno nie wiecie! Aktorstwo to nie jedyne zajęcie Eweliny Serafin! To nie do wiary, czym kobieta zajmuje się na co dzień, kiedy nie musi stawić się na planie "Barw szczęścia". Nie da się ukryć, że rola matki Patryka (Konrad Skolimowski) i Jowity (Magdalena Żak) mocno się rozrosła, bo kiedyś wraz z mężem Kornelem (Jakub Bohosiewicz) pojawiali się w serialu sporadycznie, a obecnie Sławka odgrywa ważną i dużą rolę. Ewelina Serafin zdradziła, gdzie pracuje kiedy nie musi grać Jezierskiej!

Widzowie "Barw szczęścia" pokochali Sławkę, ale Ewelina Serafin zaskoczyła opowieścią o pracy, którą wykonuje na co dzień!

Rola Sławki w "Barwach szczęścia" potężnie się rozrosła, bo kiedyś wraz z Kornelem pojawiali się w serialu sporadycznie, a teraz matka Patryka i Jowity odgrywa w ich życiu kluczową rolę. Podobnie będzie w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, kiedy to Jezierska nie odpuści i zrobi wszystko, by pomóc córce wyjść z więzienia. Widzowie pokochali wątek ekscentrycznej, zabawnej i mimo wszystko dobrej Sławki, która raz rozczula, raz irytuje, ale nadaje serialowi werwy. W wywiadzie dla portalu światseriali.pl Ewelina Serafin przyznała, że aktorstwo to nie jedyne zajęcie, z którego żyje!

- Od wielu lat łączysz pracę aktorki z nauczaniem języka angielskiego w przedszkolach. Nie znudziła ci się praca z dziećmi? - pada pytanie na stronie światseriali.pl. - Absolutnie nie. Koniec roku jest pięknym podsumowaniem, a mój dom tonie w kwiatach, które dostaję od dzieci i rodziców w ramach podziękowania. Przyznaję, że bardzo lubię tę pracę, która dostarcza mi mnóstwo pozytywnych emocji i stanowi odskocznię od pracy na planie - mówi aktorka i wiadomo już, że na co dzień pracuje jako nauczycielka w przedszkolu. 

Sprawdź też: Pamiętacie Adama z Na dobre i na złe? Grzegorz Daukszewicz został ojcem i pochwalił się pierwszym dzieckiem - ZDJĘCIA

Co dalej ze Sławką w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Gwiazda "Barw szczęścia" zdradziła w wywiadzie, co dalej stanie się z jej bohaterką i czy Sławka znajdzie wreszcie miłość. Przypomnijmy, że Kornel zdradził ją z modą Sandrą (Joanna Opozda), z którą uciekł do Meksyku.

- Na razie nic nie wskazuje na to, aby moja bohaterka miała romans z kimś nowym. Nie wiem, czy jest czas teraz na nowa miłość? Sławka ma mnóstwo kłopotów. Jej córka trafiła do więzienie, a ona walczy o jej uwolnienie. Głęboko wierzy w niewinność córki i walczy o jej dobre imię. Niestety, przez to spotyka się z negatywnymi reakcjami społeczeństwa - wyzwiskami i napiętnowaniem. Moja bohaterka potrafi walczyć, pokazuje swoją siłę, determinację i za to ją cenię - tłumaczy aktorka. 

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej uroczystości w nowym sezonie będą już razem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2645: Wielka przemiana Sławki. Patryk nie pozna własnej matki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze