Barwy szczęścia. Przed świętami pożegnamy dwoje ważnych bohaterów! Już nigdy nie wrócą - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Przed świętami pożegnamy dwoje ważnych bohaterów! Już nigdy nie wrócą - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Przed świętami pożegnamy dwoje ważnych bohaterów! Już nigdy nie wrócą - ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" jeszcze przed świętami pożegnamy aż dwoje bohaterów! W rodzinie Grzelaków i Pyrków w tym tygodniu odejdą ważne osoby. Śmierć Zenka Grzelaka (Jan Pęczek) opłakiwać będą Basia (Sławomira Łozińska) z rodziną w 2613 i 2616 odcinku "Barw szczęścia". Ale i u Pyrków szykuje się wielkie pożegnanie i wszystko wskazuje na to, że na zawsze. Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z ostatnimi scenami ważnych bohaterów!

Wielkie pożegnania w "Barwach szczęścia". Tych bohaterów już więcej nie zobaczymy

Smutny tydzień czeka nas w "Barwach szczęścia". Najpierw, w 2613 odcinku serialu umrze nagle Zenek Grzelak i jego rodzina pogrąży się w głębokiej żałobie. Na wyjątkowym pogrzebie zapłacze Basia, pożegnać Zenka przyjedzie też ukrywający się dotąd Adam (Bartosz Porczyk). Ale nie tylko u Grzelaków czeka nas pożegnanie!

Również rodzina Pyrków w "Barwach szczęścia" będzie musiała pogodzić się ze stratą ważnej osoby. W 2615 odcinku wszyscy zbiorą się na pożegnanie, które może okazać się tym na zawsze!    

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Agata zdemaskuje morderczynię Jowitę. Wygarnie Patrykowi, co naprawdę zrobiła Jezierska - ZDJĘCIA

W 2615 odcinku "Barw szczęścia" z rodziną Pyrków i Złotych pożegnają się Iwona (Izabela Zwierzyńska) z Kępskim (Jakub Sokołowski). Lekarka dostała się na płatny staż w USA i zdecydowała się tam wyjechać. Czy na zawsze?  

W przedświątecznym tygodniu fani "Barw szczęścia" fani serialu będą musieli się rozstać z lubianymi ważnymi bohaterami. Zenek Grzelak już nigdy nie wróci, bo odszedł na zawsze grający go Jan Pęczek. Z Iwoną sprawa nie jest pewna, ale aktorka wcielająca się w rolę Pyrki wyemigrowała z synkiem na stałe do Wielkiej Brytanii i być może już nie znajdzie czasu, aby wrócić na plan "Barw szczęścia".     

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Na pogrzebie Andzi i Stanisława zabraknie ważnych osób. Załamana rodzina pogrąży się w żalu -ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze