Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wielkie pojednanie Józefiny i Małgorzaty? Wyciągnie do niej rękę w święta

2023-08-27 20:26

Będzie wielkie pojednanie Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Józefiny (Elżbieta Jarosik) w 2837 odcinku "Barw szczęścia"? Matka Natalii (Maria Dejmek) wyciągnie pojednawczą dłoń do Rawiczowej. W Święta Bożego Narodzenia Cezary (Marcel Opaliński) oświadczy się Zwoleńskiej, czym zaszokuje wszystkich. Zadowolona Małgorzata uzna, że to odpowiedni moment na rozmowę z Józefiną. W końcu mają stać się rodziną! W 2837 odcinku "Barw szczęścia" chyba nie na taką reakcję Rawiczowej będzie gotowa.

Rodziny Natalii i Cezarego pojednają się w 2837 odcinku "Barw szczęścia"?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" widzów czeka scena oświadczyn Cezarego, który wbrew woli matki, uda się do ukochanej i poprosi ją o rękę przy wszystkich. Para zaręczy się i może byłaby to najszczęśliwsza chwila, gdyby nie wrogość Józefiny. Matka mężczyzny cały czas będzie pałać nienawiścią do Małgorzaty i jej córki. Trzeba przyznać, że to matka prawniczki zaczęła znajomość z Rawiczową od manipulacji i kłamstwa, ale niejednokrotnie chciała załagodzić sytuację. Kiedy w 2837 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata przełamie się i przy okazji Świąt Bożego Narodzenia zadzwoni do Józefiny, mocno zdziwi się jej podejściem. 

- (...) Najlepsza okazja, żeby zakopać topór wojenny - cytuje słowa Małgorzaty portal światseriali.interia.pl. Kobieta złoży rywalce życzenia świąteczne i spróbuje zahaczyć o temat oświadczyn Cezarego, z których osobiście bardzo się ucieszy. Od początku chciała, by Natalia się z nim związała.

- Słyszałaś już może dobrą nowinę? - zapyta Rawiczową.

- Dla kogo dobrą, dla tego dobrą - ostro skwituje Józefina i jasno da do zrozumienia, że nie ma zamiaru się godzić. Mimo prób Małgorzaty, Rawiczowa pozostanie obrażona na wszystkich, a już najbardziej wścieknie się na syna, że w ogóle odważył się wręczyć Zwoleńskiej pierścionek. 

Józefina i Małgorzata nie dojdą do porozumienia w 2837 odcinku "Barw szczęścia" 

Z chęci pogodzenia się nic nie wyjdzie. Małgorzata wesprze Cezarego, który niedługo po telefonie do Rawiczowej, zjawi się u Natalii. Otwarcie zignoruje wymysły Józefiny i będzie przekonany, że chce poślubić Natalię. Nie wie jednak, że Józefina tak łatwo się nie podda i osobiście uda się do Sofii (Valeri Guliaieva), by zagrzać ją do walki o jej syna. Jasno określi, że Cezary ożeni się z Natalią tylko "po jej trupie". 

- Po moim trupie! - krzyknie Rawiczowa. w 2837 odcinku "Barw szczęścia". - Nigdy nie pozwolę na to małżeństwo! Nigdy! A ty, jeśli masz dość oleju w głowie, powinnaś mi w tym pomóc. To jest w twoim interesie, moja droga - zwróci się do Sofii. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze