Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Sabina zlekceważy problemy Kajtka! Pomoże synowi, ale będzie już za późno - ZDJĘCIA

2023-08-09 12:41

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zaalarmuje Sabinę (Barbara Jonak) w sprawie Kajtka (Jakub Dmochowski). Tym bardziej, że nagle wyjdą na jaw nowe zaskakujące informacje o Cieślaku, po których Zbrowska nie będzie mogła już dłużej milczeć, gdyż zyska pewność, że wpakował się w poważne problemy. W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przerażona Tomalowa przyzna niedoszłej synowej rację i postanowi wkroczyć do akcji, ale na to będzie już za późno... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Sabina znów zaniedba dzieci w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Kajtek wpakuje się w poważne tarapaty

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka zdobędzie nowe informacje na temat Kajtka, które będą dla niej na wagę złota. Szczególnie, że Zbrowska szalenie zmartwi się stanem swojego byłego kochanka, gdy przypadkiem natknie się na niego przed swoim blokiem. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Cieślak będzie w tak opłakanym stanie, że dziewczyna ledwo go rozpozna. A to dlatego, że Kajtek będzie miał podkrążone oczy i brudne ubranie. Wówczas Oliwka od razu dojdzie do wniosku, że wpakował się w poważne kłopoty i zaalarmuje o tym Sabinę, ale w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej matka chłopaka to zlekceważy, gdyż uzna, że jej syn jest po prostu przemęczony nauką! Ale szybko zrozumie, że to był błąd!

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Justin (Jasper Sołtysiewicz) pochwali się Oliwce przemianą Kajtka, który nagle stał się imprezowym gościem. Co więcej, Skotnicki zdradzi byłej kochance, iż to właśnie z tego powodu Cieślak stał się bezdomny, gdyż właściciel mieszkania, które wynajmował z kumplami, wyrzucił ich na bruk. Tyle tylko, że to wcale nie będzie prawda i Zbrowska szybko się tego domyśli. A to dlatego, że Kajtek nigdy nie był typem takiego człowieka i Oliwka nie uwierzy, że mógłby aż tak się zmienić, ale zamiast tego zyska pewność, że u niego jest coś nie tak! I w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ponownie zawiadomi o tym Sabinę, która tym razem już tego nie zbagatelizuje! Szczególnie, że przecież jej syn straci dach nad głową!

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sabina zda sobie sprawę, że znów zaniedbała własne dzieci! Dokładnie tak samo jak wtedy, gdy wpadła w nałóg alkoholowy, tyle tylko, że teraz będzie to miało bardziej dramatyczne skutki. Oczywiście, Tomalowa w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie ogromnie wdzięczna niedoszłej synowej, że czuwała i trzymała rękę na pulsie, gdy ona zawiodła. W tym momencie już sama włączy się do akcji, ale na pomoc Kajtkowi będzie już za późno, gdyż chłopak weźmie z niej przykład i również uzależni się, ale nie od procentów tylko narkotyków, na które jeszcze sama da mu pieniądze...

- Mówiłaś, że coś złego się z nim dzieje, a ja to zlekceważyłam. Mogłam z nim pogadać, jakoś mu pomóc - westchnie Sabina, gdy zrozumie, że faktycznie musiało stać się coś złego, skoro Kajtek ukrył przed nią, że otarł się o bezdomność.

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze