Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Regina zamknie klub i wyrzuci Hermana! Niewidomy masażysta zostanie bez pracy w przełomowym momencie - ZDJĘCIA

2023-06-27 14:15

Na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" Regina (Kamila Kamińska) stanie w obliczu trudnej decyzji, która wpłynie nie tylko na przyszłość jej rodziny, ale także życie bliskich osób, które dla niej pracują w osiedlowym fitness klubie. Ponieważ Reginie będzie groziło bankructwo, uzna, że nie może dłużej dokładać do biznesu, który nie przynosi zysków. Żal jej będzie pracowników klubu, ale w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach przekaże Hermanowi (Maciej Raniszewski), że musi go zwolnić. Niewidomy masażysta znajdzie się w trudnej sytuacji. Nieświadomy też tego, że wkrótce zostanie ojcem, bo Malwina (Joanna Gleń) będzie w ciąży. Poznaj szczegóły.

Koniec klubu Reginy w nowym sezonie "Barw szczęścia"! Co się stanie z niewidomym Hermanem?

Decyzja Reginy o zamknięciu klubu w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach będzie wiązała się z ogromnym ryzykiem! Ale żona Franka (Mateusz Banasiuk), którą w dramatycznych okolicznościach opuści ukochany i która nie będzie wiedziała co zrobić z ich synkiem Kamilkiem (Władek Domański), nie będzie miała innego wyjścia. Kiedyś Regina Czapla była bardzo bogatą bizneswoman. Razem z nieżyjącym już mężem Adamem (Mariusz Drężek) żyli w dostatku, prowadzi przynoszą miliony zysków firmę. Po jego śmierci Regina zrezygnowała z należnego jej spadku i domu. Zostawiła wszystko córce Adama, a sama zainwestowała własne oszczędności w klub fitness na osiedlu "Pod Sosnami".

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Regina będzie musiała wszystko sprzedać, żeby nie popaść w długi. Jak podaje światseriali.interia.pl postawiona pod ścianą kobieta przeprowadzi audyt w klubie, który wypadnie bardzo kiepsko. Brak nowych klientów, nędzne wpływy ze sprzedaży karnetów przyczynią się do tego, że nieuchronnie będzie się zbliżał koniec interesu! A najgorsze, że Regina nie będzie miała jak ratować klub fitness.

Dlatego w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej uprzedzi Hermana, żeby był przygotowany na zwolnienie. Mimo, że grafik niewidomego masażysty będzie wypełniony po brzegi klienci po urazach, którzy nie zrezygnują z rehabilitacji, to sam Herman nie przyniesie Reginie zysków. - Z dokumentów wynika, że wychodzę na zero. Po prostu nie chcę splajtować – wyjaśni Regina i doda, że musi zadbać o przyszłość swojej rodziny - Kamilka i Franka.

- Nie musisz się tłumaczyć, naprawdę. Mną się nie przejmuj. Ja sobie poradzę – zapewni ją Herman, który na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" jeszcze nie będzie wiedział o ciąży Malwiny. Mimo to zakochani postanowią zamieszkać razem w mieszkaniu Hermana, które wymaga pilnego remontu. A na to z kolei potrzebne będą im pieniądze. Przed niewidomym ukochanym Malwiny trudny czas, by zapewnić byt rodzinie, którą razem założą.

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze

Materiał sponsorowany