Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Ryzykowna decyzja Reginy! Odda syna i będzie musiała wszystko sprzedać - ZDJĘCIA

2023-06-12 15:42

Regina (Kamila Kamińska) wróci do "Barw szczęścia" w nowym sezonie, ale jej nagły powrót będzie związany z poważnymi problemami! Nie dość, że w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach znów zostanie sama z synem, bez Franka (Mateusz Banasiuk), to jeszcze stanie na skraju bankructwa. Sytuacja finansowa klubu fitness Reginy będzie tak katastrofalna, że w zasadzie nie będzie miała wyjścia. Albo sprzeda wszystko, by nie zostać zupełnie bez grosza albo straci wszystko i wpakuje się w długi. Do tego przed Reginą trudna decyzja o oddaniu syna Kamilka (Władek Domański)! Sprawdź jak potoczy się dalej wątek tej bohaterki.

Powrót Reginy do "Barw szczęścia" po wakacjach 2023! Znajdzie się na skraju bankructwa

Regina wróci w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach po dłuższej nieobecności i dopiero podczas jej wizyty u przyjaciół, Aldony (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek) Grzelaków wyjdzie na jaw w jak ciężkiej sytuacji znalazła się żona Franka. Nie chodzi tylko o jej rozłąkę w mężem, ale także o kłopoty finansowe. Kiedyś Regina Czapla była bardzo bogatą bizneswoman. Razem z nieżyjącym już mężem Adamem (Mariusz Drężek) żyli w dostatku, prowadzi przynoszą miliony zysków firmę. Po jego śmierci Regina zrezygnowała z należnego jej spadku i domu. Zostawiła wszystko córce Adama, a sama zainwestowała własne oszczędności w klub fitness na osiedlu "Pod Sosnami".

Nowy sezon "Barw szczęścia" rozpocznie się dla Reginy od dużych zmian. Synek jej i Franka skończy już półtora roku, więc kobieta uzna, że musi zadbać o swój biznes. To jednak będzie wiązało się z koniecznością oddania Kamilka pod opiekę obcych ludzi. - Chcę niedługo oddać Kamilka do żłobka, a potem wrócić do pracy - poinformuje Grzelaków w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach. Słowem jednak nie wspomni, że dopadły ją problemy finansowe, że klub fitness przestał przynosić jej zyski. W głowie Reginy pojawi się myśl, by zamknąć interes. Jeśli bowiem tego nie zrobi, będzie musiała zaciągnąć kredyt, wpakuje się w długi, z których trudno jej będzie wyjść.

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach Regina przeprowadzi audyt w klubie i dojdzie do wniosku, że jednak nie ma po co wracać do pracy, bo grozi mu bankructwo. Jedynym ratunkiem będzie sprzedanie biznesu. Tylko tak nie straci wszystkiego, co jej jeszcze zostało.

Barwy szczęścia po wakacjach. Huczna impreza u Pyrków! Takiego grona jeszcze nie było
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze