Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Przerażający powrót Anity! Nigdy nie da Kasi spokoju? – ZDJĘCIA

2023-06-06 13:59

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Anita (Karolina Porcari) wyjdzie na wolność! Szymczakowa, która oszukała i okradła przyjaciół Sadowskich, opuści areszt i znów pojawi się w życiu Kasi (Katarzyna Glinka), aby namieszać. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Anita wróci z pobitą twarzą i kolejny raz zacznie odgrywać ofiarę, ale czy tym razem ktoś da się jeszcze na to nabrać? A może kochanek Alessandro (Michelle Innocente) faktycznie ją tak urządzi? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Anita wróci w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! W co wpakuje się przyjaciółka Kasi?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Anita odzyska wolność. Przyjaciółka Kasi, która oszukała Izę (Agnieszka Warchulska), Wangela (Marek Kałużyński) i innych znajomych Sadowskich i wyciągnęła od nich pieniądze na budowę rzekomego apartamentowca na Sycylii, wyjdzie z aresztu, pod który doprowadzili ją i jej kochanka Modrzycki (Piotr Ligenza) i Weronika (Maria Świłpa). Przypomnijmy, że dziennikarze zastawili pułapkę na oszustów i nie dość, że udało im się ich zatrzymać i wszystko nagrać, to jeszcze odzyskać część pieniędzy, które później trafiły z powrotem w ręce Małek i Tytusa. Oczywiście, w chwili zatrzymania Alessandro próbował jeszcze uciekać, ale Anita uznała, że to bez sensu i tak kochankowie przestali być bezkarni, ale jak się okaże w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wcale nie na długo...

To już pewne, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Szymczakowa opuści więzienie i wyjdzie na wolność. Tyle tylko, że przyjaciółka Kasi znów wpakuje się w poważne kłopoty. Karolina Porcari pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z planu, na którym widać Anitę z pobitą twarzą. A tuż pod nim od razu pojawiła się sugestia, że Szymczakową mógł tak urządzić właśnie Alessandro w ramach zemsty za to, że nie wyszedł im ich plan w obecnym sezonie "Barwach szczęścia" przed przerwą wakacyjną!

- Dzisiaj tak 😱 #plan #tvseries #telewizja #tv #shooting #badgirls - skomentowała Karolina Porcari pod zdjęciem, na którym widzimy ją z podbitym okiem i rozciętą wargą.

- Łobuz kocha bardziej? - zapytał jeden z obserwujących, na co aktorka od razu odpowiedziała - Wiadomo 🫣

Co więcej, podobna fotografia znalazła się na oficjalnych profilach "Barw szczęścia" na Instagramie i Facebooku, która niejako potwierdza tą wersję! Wszystko przez to, że pobita Anita pozuje na nich w towarzystwie Marcina Kodura (Oskar Stoczyński) na komisariacie policji! Czyżby to była faktycznie robota Alessandro? Tyle tylko, że kto teraz uwierzy Szymczakowej, która po ostatnim oszustwie zraziła do siebie wszystkich, a szczególnie Kasię! Mimo iż Sadowska wybaczyła jej grzechy z przeszłości, gdy za jej plecami przeszła do konkurencji i działa na szkodę jej klubu fitness, zaciągnęła do Dubaju, gdzie została zgwałcona czy na Sycylię, gdzie o mały włos nie zginęła pod gruzami w wyniku trzęsienia ziemi, tak teraz, gdy gra toczyła się już bezpośrednio nie o nią, a jej znajomych, to tak łatwo nie było! I możliwe, że wcale nie będzie!

- W coś ty się znowu wpakowała? 🤕 fot. @karolinaporcari #naplanie #barwyszczęścia #nowysezon - pytały Barwy szczęścia pod wspólnym zdjęciem Anity i Marcina, gdzie wylało się prawdziwe morze negatywnych komentarzy pod kątem Szymczakowej i ani jedno współczucia! I trudno się temu nie dziwić! Szczególnie, że sama zainteresowana nie ma dla widzów dobrych wieści i otwarcie zapowiada - Zgadza się 😎 jeszcze tu namieszam 🔥 bądźcie z nami!

- Znowu namiesza , ona jest nieobliczalna;

- Anita wkracza do akcji i nie odpuści;

- Niech ona nie wraca tutaj bo i tak nikt nie chce jej oglądać;

- Szkoda, że postać Anity wraca 🥴;

- Znowu ona 🙄, oj znów pewnie namąci, mega nie lubię jej postaci 😐.

Koniec Barw szczęścia. Kasia pozbędzie się najcenniejszej rzeczy Stefana przed śmiercią ojca
Najnowsze

Materiał sponsorowany