Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2783: Wielkie oszustwo z inwestycją Anity! Przyjaciółka Kasi okradnie Izę i Wangela

2023-03-06 10:27

W 2783 odcinku "Barw szczęścia" Wangel (Marek Kałużyński) odkryje, że inwestycja Anity (Karolina Porcari), to jedno wielkie oszustwo! Tytus wykorzysta swoje kontakty i dowie się, że grunt był zabezpieczeniem dla wspólnika Szymaczakowej, który nie spłacał kredytów, a po wszystkim zwiał! Co więcej, w 2783 odcinku "Barw szczęścia" Wangel zorientuje się, że Anita od początku o wszystkim wiedziała i z premedytacją wsadziła ich na minę! Wówczas Tytus będzie miał ogromne pretensje do Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki), że wpakowali ich w trefną inwestycję, na której stracili oszczędności życia... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2783 - czwartek, 23.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2783 odcinku "Barw szczęścia" podejrzenia Kasi co do swojej przyjaciółki okażą się słuszne! Zdradzamy, że Sadowska zacznie podejrzewać, że Anita oszukała Wangela i Izę (Agnieszka Warchulska) jak tylko zobaczy zdjęcia z budowy apartamentowca na Sycylii. Zaniepokojona Kasia poprosi Silvię (Federica Guglielmino), aby sprawdziła postępy prac, ale wówczas okaże się, że budowa jeszcze wcale nie ruszyła. Oczywiście, Sadowska natychmiast zażąda wyjaśnień od Anity, która uspokoi przyjaciółkę, że zdjęcia były jedynie zabiegiem PR-owym, gdyż mają drobne opóźnienia, ale nie ma powodów do obaw. Jednak w 2783 odcinku "Barw szczęścia" wszystko okaże się jednym wielkim kłamstwem, gdy w sprawę budowy włączy się Tytus, którego zaalarmuje Łukasz. Wangel uruchomi swoje kontakty i szybko wyjdzie na jaw, że inwestycja jest oszustwem!

W 2783 odcinku "Barw szczęścia" Wangel odkryje, że budowa apartamentowca na Sycylii została wstrzymana przez syndyka, który zajął nieruchomość i wyczyścił konta inwestorów, gdyż Alessandro (Michelle Innocente), wspólnik Anity, nie spłacał kredytów...

- Grunt był zabezpieczeniem dla interesów jej wspólnika. Facet nie spłacał kredytów, więc wszedł syndyk i zastopował budowę, a konta spółki zostały wyczyszczone! Czuję się jak frajer, który umoczył grubą kasę! - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

Co więcej, w 2783 odcinku "Barw szczęścia" Tytus dowie się, że Anita od samego początku wiedziała o przekręcie i świadomie wpakowała ich w bagno, przez które wspólnie z Mariolą (Agnieszka Mrozińska) stracili ponad milion złotych. A to nie wszystko, gdyż ofiar Szymaczkowej będzie więcej, gdyż 2 ratę za apartamentowiec zdąży już wpłacić również Iza, która w ten sposób straci wszystkie oszczędności życia...

- Wasza przyjaciółka z premedytacją wyłudziła od nas grube pieniądze - zdenerwuje się.

Oczywiście, w 2783 odcinku "Barw szczęścia" Wangel będzie miał ogromne pretensje do Sadowskich i uzna, że są współwinni ich tragedii, gdyż przecież to oni polecili im Anitę. Kasia ogromnie wścieknie się na przyjaciółkę, która po raz kolejny wpakuje ją w poważne kłopoty, a po wszystkim przyleci do Polski w 2784 odcinku "Barw szczęścia" i zacznie robić z siebie ofiarę! Szymczakowa oznajmi Sadowskiej, że nie ma ani pieniędzy, ani dachu nad głową, gdyż Alessandro oszukał także i ją i zwiał z kasą od inwestorów...

- Zakochałam się, straciłam czujność i stało się najgorsze... Myślałam, że zależy mu na mnie, a jemu chodziło tylko o moje pieniądze - zwierzy się Kasi.

- Nie twoje pieniądze, tylko pieniądze moich znajomych, którzy zainwestowali w tę budowę swoje oszczędności! - wypomni jej Sadowska, która z trudem powstrzyma się przed rękoczynami.

Barwy szczęścia, odcinek 2730: Dramatyczny powrót Anity! Kasia oskarży ją o najgorsze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze