Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Ostatnie wspomnienie Stefana. Przed śmiercią stworzył wyjątkową rodzinę

2023-06-13 10:41

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Regina (Kamila Kamińska) i Kamilek (Władzio Domański) wpadną z wizytą do Grzelaków. Z rodziną nie będzie Franka (Mateusz Banasiuk), który poleci do Norwegii na pogrzeb Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski). Wtedy w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Aldonę (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek) weźmie na wspomnienia, w które włączy się również Falkowska. Trudno się dziwić, bo w końcu to dzięki Górce jej życie znów nabrało sensu i dało najlepsze, co mogła dostać! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Piękne wspomnienie Stefana z ust Reginy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Odmieni na zawsze jej życie

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Regina i Kamilek odwiedzą Aldonę i Borysa po dłuższej przerwie. Niestety, tym razem ponownie nie będzie z nimi Franka, ale nie z powodu pracy, przez którą Falkowski mocno przepadł w ostatnim czasie tylko pogrzebu Stefana! Smutne wieści o śmierci Górki dotrą również do Franka, dla którego ojciec Kasi (Katarzyna Glinka) był niczym własny. W końcu to on załatwił mu pracę w straży, a na dodatek zapoznał z Reginą, z którą stworzył szczęśliwą rodzinę, gdy nie wyszedł mu związek z jego córką Cariną (Divine Kitenge-Martyńska). Wyjazd Franka i pogrzeb Stefana od razu wywołają lawinę wspomnień w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, które pojawią się nie tylko u Falkowskiej, ale również i Grzelaków.

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Regina przekaże Aldonie i Borysowi, że w ostatnim pożegnaniu Stefana udział wezmą nie tylko Waleria (Ewa Ziętek) z rodziną, Kasia z Łukaszem (Michał Rolnicki), Ksawerym (Bartosz Gruchot) i Tolkiem (Marek Siudym), który poleci w imieniu wszystkich przyjaciół, ale również jak podaje swiatseriali.interia.pl Franek, Carina i mały Stefanek (Eryk Martyński). To sprawi, że Grzelaków natychmiast weźmie na wspomnienia o zmarłym Górce.

- Stefana nie ma już z nami, a patrzcie, jaką fajną stworzył rodzinę - zauważy wzruszony Borys, po czym doda, że nie zna nikogo, kto nie lubiły i nie szanowałby Stefana.

- Zostawił po sobie dużo dobra - westchnie Aldona.

Wtedy w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Stefana przywoływać pamięcią zacznie również Regina. I trudno jej się dziwić, bo w końcu to dzięki niemu zarówno ona, jak i Franek odnaleźli siebie i swoje drogi życiowe!

- Tak... To był dobry, porządny i odważny człowiek. Dzięki niemu Franek został strażakiem - przyzna Regina, a po chwili doda - Poniekąd dzięki niemu się w ogóle poznaliśmy...

W tym momencie w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Aldona przypomni, że Franek był zakochany po uszy w córce Stefana, ale im nie wyszło. I to dzięki temu stworzyli z Reginą szczęśliwą rodzinę i powitali na świecie swojego synka. Ale na zawsze będą już połączeni także z Cariną i małym Stefankiem, jak i Sadowskimi tworząc w ten sposób jedną wielką rodzinę, która będzie dziełem Górki!

- Jemu i Carinie nie wyszło, ale nam już tak. I proszę, jakie efekty... Już całe dwanaście kilo - uśmiechnie się Falkowska, wskazując w 2827 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej na Kamilka.

Koniec Barw szczęścia. Kasia pozbędzie się najcenniejszej rzeczy Stefana przed śmiercią ojca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze