Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Ostateczny koniec Feel Good?! Vincenzo wpadnie w poważne tarapaty - ZDJĘCIA

2023-08-13 18:04

W 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach przyszłość "Feel Good" ponownie zawiśnie na włosku! Tyle tylko, że tym razem Vincenzo (Alessandro Curti) nie będzie miał na to wpływu, gdyż do lokalu zawitają kontrolerki z Urzędu Skarbowego. I mimo iż Sycylijczyk i Żabcia (Hanna Klepacka) zajmą się nimi najlepiej jak potrafią, to w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Marioli (Jadwiga Wianecka) i Wandzie (Beata Fido) wiele wyda się podejrzane, przez co na jednej wizycie się nie skończy! Czy to będzie definitywny koniec kultowej restauracji?! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Lokal Vincenza pod lupą skarbówki w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Tym razem nie przetrwa?

W 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach nad Vincenzo znów zawisną czarne chmury! Ale spokojnie wcale nie będzie tu chodziło o jego związek z Żabcią, w którym mimo początkowych problemów po wspólnym zamieszkaniu, wszystko będzie się układać, tylko o pracę! A to dlatego, że w "Feel Good" jak podaje swiatseriali.interia.pl zjawią się kontrolerki z Urzędu Skarbowego, które będą bardzo ciekawe jak Sycylijczyk radzi sobie w tak trudnych czasach dla małych przedsiębiorców. Oczywiście, na początku Mariola i Wanda nie przyznają się kim tak naprawdę są, dzięki czemu uda im się wyciągnąć kilka cennych informacji. A mianowicie, czy interes jest dochodowy, a także jak Vincenzo radzi sobie z inflacją i skąd bierze produkty do dań, które w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej również same zamówią.

I dopiero wtedy w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach, gdy przyjdzie do płatności, kobiety przedstawią się jako kontrolerki z Urzędu Skarbowego! Mariola i Wanda oznajmią Vincenzo i Żabci, iż przyszły do lokalu na kontrolę, przez co na wierzch znów zaczną wychodzić brudy z przeszłości. Przypomnijmy, że pod rządami kochanki Radka (Filip Kosior, Sandry (Joanna Opozda) "Feel Good" został nieźle zadłużony i Sycylijczykowi z trudem udało się postawić go na nogi. Jednak w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej okaże się, że nie do końca, gdyż kobiety dopatrzą się szeregu uchybień, przez co przyszłość lokalu znów zawiśnie na włosku!

A to dlatego, że w 2835 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach na jednej wizycie kontrolek ze skarbówki w lokalu Vincenzo się nie skończy! Marioli i Wandzie wiele rzeczy wyda się podejrzanych i za wszelką cenę będą starały się je rozwiązać, przez co staną się dość częstymi bywalczyniami "Feel Good". Czy kontrolerki dowiodą swoich prawd i uwielbiany lokal ostatecznie upadnie? A może Vincenzo ponownie uda się wyjść obronną ręką? Szczególnie, że teraz będzie miał u swojego boku pomysłową Anię, która pomogła wyjść z problemów choćby Damianowi (Michał Lesień-Głowacki), gdy walczył z nieuczciwym klientem! A jak będzie tym razem? Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze