Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2738: Żabcia zostanie szpiegiem Damiana! Zdobędzie haki na jego rywala – ZDJĘCIA

2022-12-31 10:15

W 2738 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 18.01.2023 o 20.10 w TVP2) Żabcia (Hanna Klepacka) postanowi pomóc Damianowi (Michał Lesień-Głowacki) i zostanie jego szpiegiem! Ania zatrudni się u Koralowa (Paweł Okraska), który będzie próbował oszukać i naciągnąć Wójcika, a gdy mu się to nie uda, to oczerni go w Internecie i zniszczy wizerunek nie tylko jego, ale i firmy. W 2738 odcinku "Barw szczęścia" Damian postanowi zemścić się na rywalu, a do swojego celu wykorzysta Żabcię! Byłą ukochana tak dobrze spisze się ze swojej roli, że uda jej się zdobyć haki na nieuczciwego Koralowa! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2738 - środa, 18.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2738 odcinku "Barw szczęścia" dobre serce Żabci nie będzie znało granic ani chowało urazy! Ania zdecyduje się pomóc Damianowi, z którym dopiero co zdążyła się rozstać, gdy odkryła, że tak naprawdę Wójcik wciąż coś czuje do Renaty (Ania Mrozowska), a ona jest tą drugą. Wówczas Żabcia uznała, że ich związek nie ma żadnego sensu i postanowiła zerwać z Damianem, który, tak jak przypuszczała, od razu poleciał do Renaty i próbował pocieszyć się w jej ramionach. Niestety, w najbliższych odcinkach "Barw szczęścia" kelnerka ponownie go odtrąci, tym razem na rzecz inspektora Marcina Kodura (Oskar Stoczyński) i Wójcik zostanie zupełnie sam. Na jego nieszczęście w tym momencie nie najlepiej zacznie się dziać również w jego firmie, gdyż Wójcik przyjmie zlecenie od Koralowa, który po wszystkim nie będzie chciał mu zapłacić, gdyż uzna, że bez jego zgody dokonał zmian w projekcie, co oczywiście będzie nieprawdą i próbą naciągnięcia Damiana!

Jednak Wójcik nie pozwoli się oszukać i gdy Koralow wciąż nie rozliczy się z nim za remont, to w 2734 odcinku "Barw szczęścia" zgłosi o pomoc do Natalii (Maria Dejmek). Niestety, prawniczka nie będzie miała dla niego dobrych wieści, gdyż szanse Damiana na wygraną w sądzie będą minimalne, ale mimo to Wójcik zdecyduje się wystąpić przeciwko nieuczciwemu klientowi. W 2736 odcinku "Barw szczęścia" Koralow odbierze pismo od Zwoleńskiej i wpadnie w szał! Mężczyzna skontaktuje się z Damianem i zacznie mu grozić, a następnie zamieści w Internecie złe opinie na jego temat, które natychmiast zaczną odciągać klientów! Całą sprawa wyjdzie na jaw, gdy Artur Chowański (Jacek Rozenek) poleci Wójcika Basi (Sławomira Łozińska), ale ona nie zdecyduje się skorzystać z jego usług!

Załamany Damian w 2737 odcinku "Barw szczęścia" zwierzy się ze swoich problemów Żabci i poprosi ją o pomoc! Wójcik będzie wdzięczny za wystawienie w Internecie pozytywnych opinii na jego temat, co Ania oczywiście zgodzi się uczynić, ale była ukochana postanowi pójść o krok dalej! W 2738 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia postanowi zatrudnić się u Koralowa jako sprzątaczka, aby w ten sposób zdobyć dowody na jego nieuczciwość. Oczywiście, Ania świetnie odegra swoją rolę, dzięki czemu bez problemów uda jej się zdobyć haki na Koralowa. Po całej akcji Żabcia przekaże Damianowi nagranie wideo z nieuczciwym klientem w roli głównej, które będzie ceną zdobyczą dla Wójcika w sprawie!

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze